Lucescu: "Umut Bulut dışında başka santrfor bulamadık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucescu: "Umut Bulut dışında başka santrfor bulamadık"

Lucescu: "İlk yarı çok iyi oynadık. 3 tane gol pozisyonumuz vardı. İkinci yarıda gördük ki kendi kulüplerinde oynamayan arkadaşlarımız tutunamadılar. Kendi kulüplerinde oynasalar bu hataları yapmazlardı."

Lucescu: "Genç oyunculardan bir ekip kurmaya devam ediyoruz. 21 yaşında 3 tane oyuncumuz vardı sahada. Bir yere varacağız, çalışıyoruz. Genç bir ekibi tekrar bu seviyeye getirmeye çalışmak kolay değil."

Lucescu: "Bizim oyuncularımızın kendi takımlarında ilk 11'de oynamaları lazım."

Lucescu: "Olsen kalesinde iyiydi, bundan dolayı maçı kaybettik. Yediğimiz gol inanılmaz kötüydü. Çağlar'ın orta sahada 3 oyuncunun arasına girip çalım atmaya çalışmasıyla kontra yedik ve penaltı oldu."

Lucescu: "Umuyorum ki Cenk ve Çağlar kendi takımlarında oynamaya başlayacak. Başka oyuncular bulmaya, yetiştirmeye devam edeceğiz. Göbekte Ertuğrul'u göreceğiz, bakacağız."

Lucescu: "Umut Bulut dışında başka santrfor bulamadık. Güçlü bir milli takım için büyük mücadele vermek lazım. Kendi ligimizde, kendi takımlarında oynamıyor arkadaşlar. Bu ekipten umutluyum, inançlarından dolayı. Rekabetçi bir ekip olacaklar, biraz sabır gerekiyor."

Lucescu: "Sol bek çıkıp sol bek girmesi sonucu etkileyen bir şey değildi. Hasan Ali git-gel yapamıyordu. Taktiksel anlamda değildi bu değişiklik."

De Marke Sports

Ekli dosyalar

• mircea-lucescu.jpeg
    mircea-lucescu.jpeg
    59.6 KB · Görüntüleme: 113
Gelmesi yanlıştı ki bunu da açık açık ciddiye almadığını göstererek destekliyor. Yerine bu işi ciddiye alacak biri gelmeli.

Böyle başa böyle tarak. Bu kadar ciddiyetsiz bir futbol yönetimine de bu kadar ciddiyetsiz bir td yakışırdı. Devam etmesi dikeğiyle, ben milli takımı bırakalı çoook oldu zerre umrumda depil.

Hayattaki son calimini Demirören yönetiminde Türkiye milli takımında atıyor. Isbilmez bir yöneticinin iş bilmez kişilere uzun vade güvenmesi sonucu olusan enkazı temizlemek uzun sürecek.
Milli takımın curumesine mi üzülelim, milli maçı bugün öğrenen hatta hiç takip etmeyen ülke vatandaşının milli takımdan soğumasına mi?
Stadlar nası doluyor şaşıyorum açıkçası. Hangi ksafayla gidiyorlar oraya inanılacak gibi değil. Sonra kalkıp yavşaklar ortalama 40 bin kişiye oynayan milli takım yarattık diye hava basacak.

Ülkenin anasını ağlatan bir adam hem Medyaya hem ülkenin en tutulan sporunda başı çekiyor, başı kopasica.
Sabırlar dilerim herkese. Yad benim gibi takip etmeyin. Kafa rahat en azından

[D. A] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ustat sen bir de beni dusun , bu havada kalk konyaya gel , buradan sacma sapan aktarmali sekilde antalyaya gec , 3 gun oyalan hazirlik macini izle ukraynayla

Hadi konyadaysan guzel de bir de beni dusun

Tüpçüspor'a yakışan bir hoca umuyorum Lucescu tüpçüsporla uzun yıllar çalışmaya devam eder. Tencere kapak, onca şeye rağmen hala bunları destekleyenlere müstehak.

yani bir bakıyorsun da Türk milli takımında oynayacak düzeyde santrafor yok cidden. Bir tek umut bozok u alabilirsin kadroya. Sadece forvet de değil ön libero, sol bek ve sol kanat mevkileride rezil halde.
Oyuncu yetiştirmeyen sürekli yaşlılardan medet uman külüplerimiz var.
30 yaş üstü yabancı transferi yasaklanmalı.

Üst Alt