Lucescu: "Yabancı sınırını tekrar görüşmek lazım" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucescu: "Yabancı sınırını tekrar görüşmek lazım"

Yabancı sınırı demek para etmeyen yerli leşlerin para etmesi üstüne bir de yerlilerin yatması demek.Tam bir saçmalık.

Bu adam karisini senelerce dovmus bir adamdir. Ukraynada bunun soforlugunu yapan kankamin dedigine gore bu adam.. Usagina cay istedigini soylermis. Soforle usak cay yapip gotururmus..

Lucescu ben sizden cay mi istedim deyip 2 maasini keset gider karisini dovermis.. Bu adamla asla ama asla muhattap olmayin derim.

Bu adam ukraynadaki fakir genclerin cebine 10 euro koyup, karisini dovdurturmus.

Allah korkusu olmadigini soyluyorlar umarim yalandir

çok sevdiği ukraynasını dünya kupasına göndermek için aramıza sızan ajan. Aynı zamanda bizden intikamını da alıyor. Çok sağol lucecu.

Birileri yabancı sınırını kaldırarak ülke futbolunun marka değerini artırmak istedi, diğeri yabancı sınırını geri getirmek istiyor.

Trajikomik

Bu adam karisini senelerce dovmus bir adamdir. Ukraynada bunun soforlugunu yapan kankamin dedigine gore bu adam.. Usagina cay istedigini soylermis. Soforle usak cay yapip gotururmus..

Lucescu ben sizden cay mi istedim deyip 2 maasini keset gider karisini dovermis.. Bu adamla asla ama asla muhattap olmayin derim.

Bu adam ukraynadaki fakir genclerin cebine 10 euro koyup, karisini dovdurturmus.

Allah korkusu olmadigini soyluyorlar umarim yalandir

Seneye hapı yuttugumuzun resmidir.

Sanki bundan önce bütün kupalara gidiyormusuz gibi tüm suçu yabancı sınırına atıp statüyü genedeğiştiricekler

Sınırı 4-5 ilk 11 yapıp Bizim ve beşiktaşın önünü tıkayacaklar.

Sonra ne mi olacak ?

Bu semih gibi ozan tufan gibi beş para etmez topçulara 3-4m eurolar ödeyeceğiz.

Bunlar bu paraları karılarla kızlarla yiyecek

Milli maçlardada kulüplerinde senelik alacağı ücret kadar parayı 1 maçlık prim ile kazanacak kazanmak isteyecek kavga edicek.

Hatırlayın Semihi ne demişdi bence yabancı sınırı 1 olsun demişdi.

Yoksa defosu ortaya çıkacak...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir diğer konuya gelirsek kardeşim biz topçu çıkaramayır değiliz çıkarıyoruz ama şans vermiyoruz.

Bırakmamız lazım artık papazlaşmış adamları yeni bir iskelet kurmamız lazım .

Bunu yapacal kapasitede oyuncumuz da çok var.

Ama biz daha doğru kadro bile oluşturamıyoruz ki....

Neyse şimdi bütün suç Yabancı sınırına atılır. Seneyede sınır değişir çözüm bulunur.

Herkes şunu anlamalı Ülkede ney iyi gidiyor ki Futbol iyi gitsin ?

Herşeyde bir başıboşluk bir savurganlık.

Hakkedene hakkıyla davranmaz birilerinin lafıyla icazetiyle iş yürütürsen anca buraya kadar

tüpçü bunun kafasına giriyor anlaşılan yine galatasarayın önünü kesmek adına bir takım hamleler göreceğiz gibi.

Gece Gece ağzımi bozmak istemiyorum ama bu bunak gelmeden önce zaten yabancı sınırının kalktığını bilmiyor muydu ona göre gelmedi mi milli takımın başına neyin kafasını yaşıyor bu bunak? Zaten kaliteli yerli oyuncu varsa kendine takımda yer bulur. Sorun yabancı sınırı değil takımların altyapilari geçsin bu masalları yenilgiye kılıf aramasin

Beş para etmez oyunculara sırf nüfus kağıtlarından dolayı milyonlar verilecek bende o beş para etmezlerin maaşını ödemek için ligtv, kombine, forma alıcam ha!! 3 sene sonra yeniden ligtv alicam kural degisirse hayatta almam

Büyük bir luce fani oldugum söylenemez, ama bu adamin iyi hoca olmadigini düsünen de, delusionel oldugunu söylemek lazim. Bu Milli takim kistas degil, bunu yillardir yaziyorum. Hasbelkader birsey oynatabiliyorsan, öpüp basina koyacaksin.

Luce bize gelseydi, dogru tercih yapardi kendisi adina. Ancak su an hepimiz Tudor kaldigi icin sükür ediyoruz. Ikinci defa ofsayta atti kendini ülkede luce... Yas tahtaya basti hoca.

Fatih Terim devre dışı kaldığına göre tekrardan yabancı sınırı getirilebilir. Basında Rıdvan Dilmen gibi bu konuda hemfikir olan isimler, eski topçuların çoğunluğu ve yerli antrenörler de destek verecekler. Yeterli algı oluşursa geri gelebilir yabancı sınırı.

DIv96lkXYAAZFUk.jpg:large

:crushed:

Böyle köklü bir değişikliğin 2 senede meyvesini vermesini bekleyecek kadar cahil Türk futbolcusu işte.

Eğitim sistemini de 2 senede bir bu olmadı diye değiştiriyoruz. Sistemi değiştiriyoruz daha değiştirdiğimiz sistemle eğitilen çocuklar sınava(teog, ÖSS vs.) girmeden bir daha değiştiriyoruz. Sistem iyi miydi kötü müydü kimse bilmiyor. Sonucunu görmeden değişiyor çünkü.

Üst Alt