Luis Aragones Hayatını Kaybetti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luis Aragones Hayatını Kaybetti

Niye? Onu zeus mu yarattı?

Onun için de Allah'ın rahmeti istenebilir.. korkma yakmaz seni gayrimüslim için rahmet istedin diye..

Bizim bu müslümanlardaki yobaz kafaya da hastayım.. ben çocukken istisnasız bütün din hocaları müzik ve resim haram diyordu, şimdi mübarek tayyip her fırsatta o karga sesiyle "beraber yürüdük biz bu yollarda" yı söylüyor.. dinci akp de her seçim kampanyasında düğün dernek bangır bangır müzik çalıyor..

Ne oldu? 15 senede dinin kuralları mı değişti :) Hayır sadece dinciler evrimleşip modernleşiyor, günümüze ayak uydurmaya çalışıyor..

Bu kadar geriden gelmeyin be.. ben daha çocukken oturma organımla gülüyordum din hocası müzik haram deyince.. :) kurtulun şu dogma düşüncelerden..

Ha bu arada, Allah rahmet eylesin Aragones..

hay agzina saglik be Serdar kardesim. Sirf bu 1300 model dinci kafa'dan dolayi Dinden Müslümanliktan öyle bir sogudum ki. Bu müthis kafa yapisi herseyi dine baglayip, herseyi allahtan uman tipler. Akepe zihniyeti de bu zihniyetin aynasidir. Müslümanligi her dinden üstün gören bu zihniyeti seveyim. "Dinime küfreden müslüman olsa" diye bi de sacmalik var... Birakin bu "bizim dinimiz her dinden üstündür" zihniyetini. Müslümanlar kadar geri kalmis baska insanlar da yoktur muhtemelen dünyada. Nerde müslüman orada kavga düzensizlik, savas, ölüm, türlü türlü rezillikler. Neyse konuyu daha fazla uzatmayalim.

ALLAH RAHMET EYLESIN.

Tamam kardeşim bilmişlik yapmayın, adam ölmüş ölmüş toprağı bol olsun allah günahlarını affetsin de geç neyi ispat etmeye çalışıyosunuz

Vefat konularının muntazaman İyi-Kötü Günler bölümüne açılmasını ve her vefat konusunda ölen kişileri kategorilendirip kimin ne diyeceği konusunda hüküm veren, tartışma çıkartan, saygıdan yoksun üstün zekalı arkadaşların bu bölüme girişinin tamamen kapatılmasını öneriyorum.

Allah rahmet eylesin bu arada.

Bu bahsedilen müşriklerin altında ,,kitap dini" olan jahudi ve hristiyanlar dahil mi?

Bence bi tek Allah bilir en sonunda kimin girecene cenette. Her müslümana ve iyi insana nasip olsun.

Neyse cok tartisma da olmasin..

Futbola ve heleki ispanyol futbol camiasina cok katkıları oldu.

R.I.P.

Dahil. Ayetle sabit, şöyle;

"Yahudiler "Uzeyr Allah'ın oğludur", Hristiyanlar da "Mesih (İsa) Allah'ın oğludur" dediler. Bu, daha evvel kâfir olanların sözlerine benzeterek ağızlarında geveledikleri sözdür. Allah'tan bulsunlar. Nasıl da uyduruyorlar. Bunlar Allah'ı bırakıp bilginlerini, rahiplerini, Meryemoğlu İsa'yı tanrılar edindiler. Halbuki onlar da ancak bir olan Allah'a ibadet etmelerinden başkasıyla emr olunmâmışlardır. O'ndan başka hiçbir ilah yoktur. O, bunların eş tutageldikleri her şeyden münezzehtir" (et-Tevbe, 9/30-31).

Ep8NmTGW4AYEPKZ

Üst Alt