Luis Aragones Hayatını Kaybetti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luis Aragones Hayatını Kaybetti

Allah rahmet eylesin gayrimuslimlere denilmez sevgili mumin kardeslerim.

Topragi bol olsun (gayrimuslimler icin denir)

Niye? Onu zeus mu yarattı?

Onun için de Allah'ın rahmeti istenebilir.. korkma yakmaz seni gayrimüslim için rahmet istedin diye..

Bizim bu müslümanlardaki yobaz kafaya da hastayım.. ben çocukken istisnasız bütün din hocaları müzik ve resim haram diyordu, şimdi mübarek tayyip her fırsatta o karga sesiyle "beraber yürüdük biz bu yollarda" yı söylüyor.. dinci akp de her seçim kampanyasında düğün dernek bangır bangır müzik çalıyor..

Ne oldu? 15 senede dinin kuralları mı değişti :) Hayır sadece dinciler evrimleşip modernleşiyor, günümüze ayak uydurmaya çalışıyor..

Bu kadar geriden gelmeyin be.. ben daha çocukken oturma organımla gülüyordum din hocası müzik haram deyince.. :) kurtulun şu dogma düşüncelerden..

Ha bu arada, Allah rahmet eylesin Aragones..

Konuyu nerden nereye çektiniz inanamıyorum. Ben de Allah rahmet eylesin diyorum. İster ateist olsun. Size ne? Allah'ın rahmet edip etmeyeceğine siz mi karar veriyorsunuz?

Niye? Onu zeus mu yarattı?

Onun için de Allah'ın rahmeti istenebilir.. korkma yakmaz seni gayrimüslim için rahmet istedin diye..

Bizim bu müslümanlardaki yobaz kafaya da hastayım.. ben çocukken istisnasız bütün din hocaları müzik ve resim haram diyordu, şimdi mübarek tayyip her fırsatta o karga sesiyle "beraber yürüdük biz bu yollarda" yı söylüyor.. dinci akp de her seçim kampanyasında düğün dernek bangır bangır müzik çalıyor..

Ne oldu? 15 senede dinin kurallar mı değişti :) Hayır sadece dinciler evrimleşip modernleşiyor, günümüze ayak uydurmaya çalışıyor..

Bu kadar geriden gelmeyin be.. ben daha çocukken oturma organımla gülüyordum din hocası müzik haram deyince.. :) kurtulun şu dogma düşüncelerden..

Ha bu arada, Allah rahmet eylesin Aragones..

Ben bu soylemin gunah olup olmadigini soylemedim ayrica bunu bende uydurmadim sadece mekruh yinede keyfiniz bilir

Arkadaşlar burada başka dine inanan renktaşlarimiz var. Söylenenlere dikkat etmek gerekir. Kalp kirmamak adina müslüman dan farkli muamele hakediyormuş gibi yapmayin.

Kuran'ı bir kere bile okumadan ben Müslümanım diyenlerin toprağı bol olsun, Aragones'e Allah rahmet eylesin :)

Siz inandığı kitabı okumadan ölen kamilleri düşünün.. ne acı lan adam inanıyor ama hiç okumamış.. Allah'ı kandırıyor cennete gidebilmek için :)

Beyler uzatmayın bence. İsteyen inanır, isteyen inanmaz. Kimi Allah rahmet eylesin der, kimi toprağı bol olsun. Sonuçta orada herkes kendi hesabını verecek. Ayrıca bu konu dini tartışma konusu değil. Bir insan ölmüş. Yapılan yorumlara bak...

Konuyu nerden nereye çektiniz inanamıyorum. Ben de Allah rahmet eylesin diyorum. İster ateist olsun. Size ne? Allah'ın rahmet edip etmeyeceğine siz mi karar veriyorsunuz?

Tabiki hayır ama Allah'ın rahmeti iman edenler üzerinedir eğer müslümanım ve Kur-an 'a iman ettim diyorsan açıp bakabilirsin bu böyledir.. Gel gelelim kimseninde son nefesini nasıl verdiğinide bilemeyiz belki adam müslüman olarak öldü Allah ona son nefesinde imanı nasip etmişte olabilir bu tarz kıssalarda vardır burayı kimsenin bilmesi zaten mümkün değil..

Toprağı bol olsun....

Tabiki hayır ama Allah'ın rahmeti iman edenler üzerinedir eğer müslümanım ve Kur-an 'a iman ettim diyorsan açıp bakabilirsin bu böyledir.. Gel gelelim kimseninde son nefesini nasıl verdiğinide bilemeyiz belki adam müslüman olarak öldü Allah ona son nefesinde imanı nasip etmişte olabilir bu tarz kıssalarda vardır burayı kimsenin bilmesi zaten mümkün değil..

Toprağı bol olsun....

İşte kendiniz yazmışsınız. Adamın Allah'a, Kur-an 'a inanıp inanmadığını nerden bilelim. İlla çıkıp ben müslümanım demesi gerekmiyor. Belki kendiliğinde inanıyor. O zaman ne olacak?

Kuran'ı bir kere bile okumadan ben Müslümanım diyenlerin toprağı bol olsun, Aragones'e Allah rahmet eylesin :)

Siz inandığı kitabı okumadan ölen kamilleri düşünün.. ne acı lan adam inanıyor ama hiç okumamış.. Allah'ı kandırıyor cennete gidebilmek için :)

“Cehennemlik oldukları iyice belli olmuş olan müşriklerin bağışlanmalarını istemek ne Peygambere düşer ne de müminlere; isterse en yakınları olsun.” (Tevbe, 9/113)

Sen kaç kere okudun Kur'an'ı?

Üst Alt