Luis Pedro Cavanda Galatasaray'da İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luis Pedro Cavanda Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BİP Spor özel haberine göre Galatasaray Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Luis Cavanda ile kesin anlaşmaya vardı.

Luanda asıllı Belçikalı defans oyuncusu için 1.7 Milyon Euro bonservis bedeli ödenecek. Transfer karşılığında Cavanda'ya ödenecek garanti ücret ise senelik 850.000 Euro olacak.

Cavanda'nın bu sabah Dursun Özbek'in hoteline girerken görüntülendiği videosu da BİP Spor tarafından servis edildi.

Gönderilmek istenen bir oyuncu icin bonservis ödedik. Biz göndermeye calisinca kimse bonservis önermiyor, üstüne yilligini bile biz karsiliyoruz.

Şahsi fikrimi söylüyorum.

Çok net berbat ötesi bir transfer. Oyun zekası olmayan, disiplinsiz, son derece savruk bir oyuncu.

Adamların dalga geçtiği futbolcuyu beğeniyoruz burada yapmayın.

Donk kadar gamsız bir herif bu. Çok pis küfür edersiniz sonra burada.

Tesise karı atmaya çalışan defalarca çıplak gezen alemci bir tip.

pazardan alim debuchy eve geldim cavanda

ulan ne capsiz ve beceriksiz yönetim bu ya

daha kötüsü olamaz derken sürekli mum dikiyorlar

Cavanda alınıyorsa Sabri'yi, Salih Dursun'u göndereceksin. Ön libero, Forvet, Stoper, Sol bekten sonra 5. öncelikli bölgeye transfer yapılıyor, taraftara yazık.

1.7 bonservis. Trabzonun nasıl olursa olsun bir şekilde kurtulmaya çalıştığı vasıfsıza. Artık senaryosu vasat bir absürt komedi filminin içinde olduğumuza inanmaya başladım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt