Luis Pedro Cavanda Resmen Galatasaray'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luis Pedro Cavanda Resmen Galatasaray'da!

Cpa4VKLWYAQGG87.jpg

Profesyonel futbolcu Luis Pedro Cavanda ve Kulübü Trabzonspor A.Ş. ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne net 1.800.000 EUR + KDV tutarında transfer tazminatı ödenecektir. Sözleşmeden KDV doğmaması halinde Trabzonspor A.Ş. KDV bedelini Şirketimize derhal iade edecektir.

Futbolcunun kendisiyle de 2016-2017 futbol sezonundan başlamak üzere 3 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır.

2016-2017 sezonu için net 875.000 EUR sabit transfer ücreti
2017-2018 sezonu için net 875.000 EUR sabit transfer ücreti
2018-2019 sezonu için net 875.000 EUR sabit transfer ücreti

Kulüp bu dönem içerisinde Futbolcuya ayrıca; takımın futbolcunun fiilen oynadığı TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarında alacağı her bir puan için 4.000 EUR prim ödeyecektir. Bu primler, futbolcunun ilk 11'de oynadığı müsabakalar için %100, sonradan oyuna girdiği müsabakalar için %50 ve ilk 18 kişilik kadroda olup oyuna girmediği müsabakalar için %25 oranında ödenir. Futbolcuya, kadroda olmadığı müsabakalar için prim ödemesi yapılmaz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Luis Pedro Cavanda Resmen Galatasaray’da!

Son düzenleme:
Point Hotel'in işleri açılacak , karşıya bir büfe açıp kondom satabilirsiniz.İyi bir yatırım olur genç arkadaşlar için.

Bonservis TS'de gözden çıkarılan bir oyuncu için fazla ama maaşı beğendim uzun bir aradan sonra. Sanırım biz sadece Türklere maaşı bol kese veriyoruz...

Ya gelde cildirma, demek ki isteyince gayet makul ücret verilebiliyormus. Ulan kalkip niye Tolga'ya Serdar'a 2'ser milyon dagittiniz Allahin cezasi herifler?

Bu arada yine demeden gecemeyecegim ÖN LIBERO ALIN ULAN ÖN LIBEROOOO.

Cavanda: "Galatasaray'a transferimden dolayı mutlu ve onurluyum."
Cavanda: "Galatasaray hiç aklımda yoktu. Trabzon defteri kapandı. Artık tüm konsantrasyonum Galatasaray'da olacak."
Cavanda: "Galatasaray'a transferimde Denayer yardımcı oldu ve beni, Galatasaray'a gelmeye Denayer ikna etti."
Cavanda: "Bu sene takımla çalışma fırsatım olmadı ama bireysel olarak yeterince çalıştım. Kendimi yeni sezona hazır hissediyorum."

Levent Nazifoğlu: "Eğer Dursun Özbek, Mehmet Özbek, Alp Yalman olmasaydı bu transferleri yapamazdık."
Levent Nazifoğlu: "Çok önemli bir futbolcu ile karşınızdayız. Burada yeniden doğacağına ve milli takıma gideceğine inanıyorum."

+ KDV tutarında transfer tazminatı ödenecektir. Sözleşmeden KDV doğmaması halinde Trabzonspor A.Ş. KDV bedelini Şirketimize derhal iade edecektir.

Burayi anlamadim.

Neyse hayirli olsun. TS de Olcan'i alsin, o kadar bonservis verdik.

Bence Cavanda transferini eleştirmek aptallık olur. Hemde en büyüğünden. Carole'dan sonra yaptıkları 2. doğru transfer. Demek ki böyle adamlar, bu fiyatlara getiriliyor çok rahat bir şekilde. Aptal gibi Tolga, Serdar ve Eren'e milyonları dökmeseydik şuan çok farklı bir kadromuz olurdu.

Cavanda: "Galatasaray'a transferimden dolayı mutlu ve onurluyum."
Cavanda: "Galatasaray hiç aklımda yoktu. Trabzon defteri kapandı. Artık tüm konsantrasyonum Galatasaray'da olacak."
Cavanda: "Galatasaray'a transferimde Denayer yardımcı oldu ve beni, Galatasaray'a gelmeye Denayer ikna etti."
Cavanda: "Bu sene takımla çalışma fırsatım olmadı ama bireysel olarak yeterince çalıştım. Kendimi yeni sezona hazır hissediyorum."

Levent Nazifoğlu: "Eğer Dursun Özbek, Mehmet Özbek, Alp Yalman olmasaydı bu transferleri yapamazdık."
Levent Nazifoğlu: "Çok önemli bir futbolcu ile karşınızdayız. Burada yeniden doğacağına ve milli takıma gideceğine inanıyorum."

Ya bgit. :D Denayer "git" demese gelmeyecektin sanki. :D

Ya gelde cildirma, demek ki isteyince gayet makul ücret verilebiliyormus. Ulan kalkip niye Tolga'ya Serdar'a 2'ser milyon dagittiniz Allahin cezasi herifler?

Bu arada yine demeden gecemeyecegim ÖN LIBERO ALIN ULAN ÖN LIBEROOOO.

hadi serdar bursa'dan 1.4 alıyordu, 2m euro verdin.

tolga 500b euro civarı kazanıyormus. tolga transferinde ciddi komisyon döndü.

Levent Nazifoğlu: Eğer Dursun Özbek, Alp Yalman ve Mehmet Özbek olmasaydı bu transferleri yapamazdık.
Sanki dünya yıldızı geldi... Senin ben ananı avradını!!! Ulan Anadolu takımını geçtim, PTT ligine döndük resmen.. Yerlilere verilen paralara bak, dünya yıldızı gibi lanse edilen adama verilen paraya bak!!!

Üst Alt