Lukas Podolski, Vissel Kobe'ye Transfer Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lukas Podolski, Vissel Kobe'ye Transfer Oldu!

Madem satacaksın bari şimdi gönder sene sonuna kadar olan 1.5 milyon euro maaşınından tasarruf et.

Zaten lig bitti artık işimize yaramaz

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Biliyorum. Devre arası Sigtor gidince forvet alıcaz dediler. Sonra o iş yalan oldu Poldi gidince forvet alıcaz dediler. Şimdi sezon devam ederken Poldiyi sattılar gelen forvet yok tabi ki. Böyle hain, iş bilmez bir yönetim gelmedi.

Bu yonetimden bir cacik olmaz orasi ayri ama zaten yeni sezon icin 2 forvet oyuncusu alinmasi gerekiyordu, herhalde alacaklar. Podolski nin bu takimda isi olamazdi onumuzdeki sezondan itibaren.

Yakında biri çıkıp der gelen para kulübün borçlarına gidecek diye

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Madem satacaksın bari şimdi gönder sene sonuna kadar olan 1.5 milyon euro maaşınından tasarruf et.

Zaten lig bitti artık işimize yaramaz

LANET GELSİN!

Yonetimin her yaptigina her kotu sifati ben de kullaniyorum ama buna da pes

daha 3-4 hafta evvel "su anda tek forvet mi satilir" denmiyor muydu ya

Yonetimin her yaptigina her kotu sifati ben de kullaniyorum ama buna da pes

daha 3-4 hafta evvel "su anda tek forvet mi satilir" denmiyor muydu ya
3-4 hafta evvel bizde diyorduk,çünkü lig daha bitmemişti .
Ancak şimdi herşey terse döndü.
Lig diye birşey kalmadığına göre ne diye elimizde tutacaz?.

Ha dersinki poldi çatır çatır oynuyor bize kazandıracağı puanlar ile maaşını hak eder, öyle birşey de yok resmen yürüyor.
Yarardan çok zarar vermeye başladı.

LANET GELSİN!

2,6 Milyon verip Poldi'yi aliyorlar adamlar, o parayi rahatca forma satisindan geri cikarirlar.

Olan iste bizim gibi mal ve gerizekali kulüplere oluyor. Sorsan kulübün maddi durumunu düsünüyoruz derler, 2,6 Milyona Podolski'yi satip 2,5 Milyon'a Donk'u falan alarak kulübü kurtariyorlar zaten 2 senedir.

Podolski operasyonuna 6 milyon euroluk bir kazanim olarak bakmaliyiz , podolskiye cin klupleri daha yuksek teklifler vermis olabilir ama oyuncu japonya yi istedi

bizim gozumuzde ha japonya ha cin diyebiliriz ama oyuncunun da bir fikri ailesi karari var

japon klupleri de cin seviyesinde para odemiyorlar

verdikleri bu ,seneye ucretinden de kurtulduk diye dusunebiliriz cunku 2 senede pek katki vermedi

en iyi performansi fener kupa finalinin ilk yarisiydi

Bir de podolskide cozemedigim bir sey var , 31 yas bir alman oyuncu icin hele de premier lig patentli oyuncu icin son derece verimli olmasi gereken bir yas

bu adam neden bu kadar statik ve bitik duruyor acaba

arsenaldeki son senesi de boyleydi

Sizin şerefiniz varmı karaktersizler... Eren, Aziz'e, Çalık'a o kadar parayı ver, Bu adamı hem de uzak doğululara bu fiyata sat... Hırsızlıkta aldınız başınızı gittiniz... Ananızı, avradınızı nasıl adamlarsınız siz yaaa?

Üst Alt