Luyindama 20.30'da İstanbul'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luyindama 20.30'da İstanbul'da!

Bu arada şu anda Luyindama'yı taşıyan uçağımız havalanmış durumdadır. TC-JTI kuyruk numaralı Airbus A-321-231 tipte tek koridorlu orta gövdeli bir uçakla geliyor.

BOM BOM BOMM

daily-afternoon-randomness-49-photos-2-3.gif

@Ozan Puki kardeşimden bi luyindama analizi bekliyorum

Referanslar çok olumlu. Karakterini yansıtan bir kaç video da izledim dünden beri forumda gerçekten heyecan verici. Taraftarla bütünleşmeyi başarabilen Melo, Eboue vari delilik manyaklık barındıran bir heriw. Taraftarı ağlıyor adam gidiyor diye şuan.

Teknik açıdan bakarsak Belçika Pro'culardan farklı olarak az evvel Kongo liginde tp Mazembe takımında oynadığı bir maçın 12 dakikalık geniş kesitini izledim.

-Tıpkı Marcao gibi Kesici bir stoper.
Ama bunun markajı daha kuvvetli gibi.
-Atletizmi yüksek. Fiziksel olarak çok güçlü hantal değil dengesi de çok iyi. Hocayı cezbeden de bu olmalı.
-Havadan top bırakmıyor. Korner defansı ve hücum kornerlerinde çok işimize yarayacak.
-Süratli değil ama Maicon gibi savunma bloğunun çok geride kurulmasına ihtiyacı yok. Topun sorumluluğunu almaktan da kaçınmıyor.
-Ve çok ilginç bir şey transfermarkt'a kayıtlı sakatlık verisi yok adamın. İstisna sebepler dışında bütün maçlarda oynamış acayip bir devamlılık söz konusu çok şaşırdım.

-Konsantrasyonu ve pozisyon bilgisi hakkında yorum yapabilmek için 90 dakika izlemem lazım.

-Bir eksi yanı müdahale sonrası tıpkı Maicon, Chedjou gibi dan dun topu ileri vuruyor. Ön bilgiler böyle gelsin maça çıksın daha iyi değerlendirmesini yapabiliriz üstad.

Sizler için fm profilini de bırakıyorum.
christian-luyindama-fm-19_kp4exaau51q01s9tlkb4q3j7c.jpg

Üst Alt