Luyindama, Club Brugge Yolunda | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luyindama, Club Brugge Yolunda

Christian Luyindama, kulübü Galatasaray tarafından Jupiler Pro League kulübüne kiralanacak. Club Brugge, güçlü savunma oyuncusu için olası bir hedef olarak belirtiliyor

Kaan Ayhan stoper icin yetersiz olur, ben onu stoper olarak gormuyorum. Yani ikili stoper dizilisinde.
3. stoper için yeterli olur bence. Nelsson ve Marcao var zaten. Şampiyon olsaydık sene sonu Denayer zorlayalım derdim ama bu saatten sonra zor. 2. olursak kendimize elemeden CL hedefi koyabiliriz. O zaman sağ stoper, sol stoper oynar, sağ bek yedekler. Avrupa'da 3'lü oynatır. Gol yememenin önemini bu sene gördük. Bunun için bütçe şart tabii.

Satın alma opsiyonlu kiralanabilir. Diğer türlü böylesi bir hamleye gerek yok bizim için. Beğenmesem de şu an zaten 3. stoperimiz, oraya da transfer yapma derdine düşmeyelim.

Nasil bir anda gozden bukadar dusebildi ya? Ilk geldiginde Boss çılgınlığı vardı. Hele ki o ters taklalar.. Unutulmaz gercekten.

Orta sahamiz tirt oldugu icin defanstan oyun kurmamiz ve acmamiz bekleniliyor. Standart defans paketinde olan bir ozellik oldugunu sanmiyorum. 1e 1 de gayet saglam duruyor. Adam gecirttigine pek tanık olmadım veya hatirlamiyorum.

Luyi yi seviyordum ben. Giderse uzulurum.

Luyindama'nın bozulmasını biraz kendinde aramak lazım. Fatih hocayı eleştirebiliriz ama Luyindama ayrı konu. Geldiğinde iyiydi sakatlığından beri toparlayamadı.

Luyindama'nın bozulmasını biraz kendinde aramak lazım. Fatih hocayı eleştirebiliriz ama LuyinGeldiğinde iyiydi sakatlığından beri toparlayamadı.

Üst Alt