Luyindama, Falcao ve Diagne Yolcu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luyindama, Falcao ve Diagne Yolcu

r.taş ne ya kuş musun? sana gayet mantıklı argümanlar sundum yazdığın cevaba bak. Kuş olmasan bile seviyeyi düşürdüğün kesin

Bruma bonuslarla beraber 13 milyon ve Telles icin 6,15 milyon ödenmedi mi? Tellesi kiralik bedeli ile beraber 8,65 milyona sattik, Brumayi 15 milyona. Nerdeyse 20 harcayip, o oyucunlari toplam 4,5 milyon karlarla satmak nasil basarili transfer oluyor?

Basarili transfer Badou'ya dersin. Ve ya Marcao 14-15 giderse ona da basarili transfer dersin. O yukaridaki adamlarin maaslari+bonservisi gittikleri paradan daha fazlaydi.

Ne yapti ki renktas
boş beleş mevzular işte.
haberler yalan olabilir ama luyindama için 8 milyon euro harcayıp 20 milyon euro´luk bir oyuncuya dönüştüremediğimiz gibi bir gerçek var ortada. bruma, telles için de böyle oldu. kulübe göre, yatırım amaçlı büyük para harcadığımız topçulardan beklenen sıçramayı, piyasayı bulamıyoruz bir türlü.
Bruma ve telles için öyle olmadı
biri 13' e alındı 15' e satıldı. diğeri 6'ya alındı 7'ye satıldı. luyindama da 11-12'ye gider işte.
12,5'a alındı sözleşmesinin son senesinde 15'e satıldı üstelik 1 yıl da oynamadı 1 yılı da kiralıktı. Diğeri 5'e alındı ve Porto'ya satıldı sonraki satış payı ile birlikte. O 2 oyuncumuzun transferleri son derece başarılıdır.
telles 5'e alınmadı. her neyse başarı kıstasın baya baya genişmiş r.taş.
r.taş ne ya kuş musun? sana gayet mantıklı argümanlar sundum yazdığın cevaba bak. Kuş olmasan bile seviyeyi düşürdüğün kesin

Bruma bonuslarla beraber 13 milyon ve Telles icin 6,15 milyon ödenmedi mi? Tellesi kiralik bedeli ile beraber 8,65 milyona sattik, Brumayi 15 milyona. Nerdeyse 20 harcayip, o oyucunlari toplam 4,5 milyon karlarla satmak nasil basarili transfer oluyor?

Basarili transfer Badou'ya dersin. Ve ya Marcao 14-15 giderse ona da basarili transfer dersin. O yukaridaki adamlarin maaslari+bonservisi gittikleri paradan daha fazlaydi.
Yazdıklarımı okumadın galiba. Tekrar yazıyorum Bruma bizde bir yıl sakattı bir yıl da kiralık ve sözleşmesinin son senesinde 15'e satıldı. Gayette başarıdır bizde yeterli performans göstermemesine rağmen iyi fiyata satılmıştır. Şuan 15 milyonluk oyuncu bile değil gayette transfer başarısı. Öyle bir yazıyorsunuz ki Telles'i sanki araplara sattık futbolcuları parlatan yüksek fiyata satan Porto'ya gayet te iyi bir sonraki satış payı ile satıldı. Telles bizdeyken 8 milyonluk topçu değildi ama Porto'da 35 milyonluk topçu şuan. Bizim daha fazla parlatma şansımız yoktu adamı. Bak detaylı açık açık herkesin anlayabileceği gibi yazdım. Bruma ve Telles satışlarımız iyi satışlardır. Biz Porto veya belçika takımı değiliz topçu yetiştirip satıp ondan para kazanan bir yapımız olmamasına rağmen tekrar tekrar tekrar ediyorum iyi satışlar yaptık. Şimdi bastı mı ikinizin de kafasına?

Üst Alt