Luyindama Galatasaray ile Anlaştı İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luyindama Galatasaray ile Anlaştı İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sence 9 milyonu kanattan yana kullanmak lazım değil mi
Bence değil stoper Serdar oynamayacaksa şart . Forvet zaten şart oğlu şart . Feghouli iyi performans vermeye başladı Onyekuru benim baya beğendiğim bir oyuncuydu zaten maça çıkmadan önce yaptığım yorum muhtemelen hala duruyordur . Ee solda biri sağda biri gerektiğinde Belhanda'yı Emre'yi kanada atabiliyorsun . Yunus var ki bence üstünde durulmalı son opsiyon pek sevmesem de Sinan var . Sonuçta Feghouli-Onyekuru Garry'i yedeğe atmıştı . Fakat stoper pozisyonu öyle değil Marcao iki maç için iyiydi fakat yanı bir maç çok iyi oynayıp bir maç gol yedirmeye yeminli Maicon ? Galatasaray kalibresinde olmayan ( ki gelmeden önce iyi bir yedek olabilecegini düşünüyordum Gençler performansıyla yanılttı ) Ahmet ? stoperi beceremeyen Donk ? Ciddi sakatlık sorunu olup Prag'da ne yaptığını nasıl döndüğünü bilmediğimiz Semih ? Stoper kritik bir mevki . Forvet kadar şart değil fakat forvetten sonra bu takımın en ihtiyacı olan alan stoper .

Bu olsun lütfen, stoper ikilisini hem fizik olarak yükseltmiş hem de yaş olarak düşürmüş olacağız. Sokarım parasına beli dönmeyen stoperler izlemekten yıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt