Luyindama veya Marcao'nun Satılması Üzerine Düşünceniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luyindama veya Marcao'nun Satılması Üzerine Düşünceniz?

Hangi seçeneği tercih edersiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    130
Luyi mukemmel bir stoper hatta benim ekibimiz formasiyla izledigim en iyi olabilir

Marcaonun rakip sahada bir Os gibi oynama ozelligini begeniyorum ama fazla kartli oynuyor.

Marcaonun satilmasi fiyata gore uzebilir de sevince de bogabilir. Luyinin satilmasi her halukarda kedere bogar. Gelen parayla yapacaklarimiz ise bizi en fazla kahkahaya sevk eder

ikiside kalip yanlarına kaan gibi bir yetenekle destekleyerek üçlü savunma, hizli kanatlar, adam yiyen orta saha ve bitirici üçlü forvet ile UEFA da pazarlayip seneye tüm defans hattını 60 milyon euro gibi bir bonservis elde ederek satmak.

yabancı sınırı tahkime takılır eski sistemde devam edersek marcaoyu satıp luis abram denenmeli eğer yabancı sınırını tahkim onarsa yerli stoper şart yine marcao satılmalı..

bence değerini bulan herkez satılabilir. mesela 10a marco'yu sattın, marco gibi birini de 4 e aldın diyelim gayet mantıklı.
Ama yerine gidipde 31-32 yaşında birini alacaklarsa kalsın kaldıkları yerde.

Ne olursa olsun bu ikili satılmaması gerekiyor, asla diyorum Muslera kadar bu takımda kalması gerekiyor bu ikilinin çok netim bu konuda

Yönetim Feghouli'yi Belhanda'yı satıp bonservis kazanmayı beceremiyor diye niye Marcao'yu satıyoruz ki ? bu saçma uygulamayı Emre Akbaba'ya durduk yere 4 mil.€ bonservis ödeyip transfer dönemi bitmeden Gomis'i elden çıkarmak zorunda kaldığımız dönemde yaşamamış mıydık ? orta sahaya veya atıyorum forvete transfer lazım diye Marcao'yu satıp stoper ikilimizi bozmaya hiç gerek yok

Telles transferinden gelecek para
Maicon '' '' ''
Toplam : 7.5 milyon desek

Belhanda+Feghouli'den de toplam 10 milyon kazanabilirsek ikisini de satmamıza gerek kalmaz aslında.

Üst Alt