Luyindama‘ya Teklif Geldi İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luyindama‘ya Teklif Geldi İddiası!

Biz saten 8 ödedik diye kapiyi adamlar +10 ûstü acarlar normalde. Bir de calisma izni icin bonservisi cok düsük tutamaz ingiliz takimlar.

Bence 15 veren olursa, ve yerine bir uygun fiyatla stoper hazirsa, hoca transfere izin verir. Hele geri kalan parayla 2-3 oyuncu alma sansimiz olursa.

Önemlisi ondan sonra direk Marcaola uzatmak. Lazim olursa maasini 1,5 milyona yükseltip, 2 sene uzatip 20 milyon serbest kalma maddesi koysunlar. Yoksa yazin 12-14 arasi anca gider Marcao.

Arsenal - Gabriel 26 milyon euro
Manu - Maguire 87, Bailly 38, Lindelöf 35 milyon euro
City - Ruben Dias 68, Laporte 65, Stones 55, Nathan Ake 45 milyon euro
Chelsea - Rudiger 35 milyon euro
Tottenham - Davindon Sanchez 42 milyon euro

Luyindama için 20 milyon pound verseler ne olur

luyi satilip Marcao ile sözlesme yenilenmeli. 15-20 gelse Luyi icin muazzam olur.
Onyekuru belki satin alinir
forvet satin alinir
os satin alinir
saracchi 3-5 e birakilirsa alinir

seneye stoper alinir veya simdi 1.5 sene kira + opsiyon

Şu kemalettinin videoları izledim mest oldum resmen luyi giderse para gommemiz lazım onyekuru falan paklamaz beni gönlüm düştü bir kere :asd: . Luyiden iyi kazanırsak Ali akman-kemalettin-stoper-merkez orta saha alınabilir..

Toparlanmazsa elimizde patlar. Cok iyi forvet veya kaleci olmadigi sürece bir oyuncuya 5 milyon bonservis vermemeliyiz artik. Eskiden ne paralar saciyorduk ortaliga. Saskinim.

Üst Alt