Lyon ve Marsilya, Kerem Aktürkoğlu İçin 30 Milyon Euro'yu Gözden Çıkardı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lyon ve Marsilya, Kerem Aktürkoğlu İçin 30 Milyon Euro'yu Gözden Çıkardı

Fransızlar biliyor zaten bir sezon orada oynadıktan sonra en az 40’a satabileceklerini. Ama Türkiye’den hiçbir adama yine de o paraları vermezler.

İşin komik tarafı ne lyon ne marsilya tarihlerinde 30 milyon euro bir transfere harcamamışlar, en çok yaklaşan marsilya'nın payet transferi 29,3 milyon euro.

Gerçekçi olmak gerekirse 10-20 arası artık az parlayan oyuncuya gömülüyor. 20 üstü bir teklif bekliyorum ben.
En son böyle bizim takımda her platformda parlayan bi arda hatırlıyorum onu da o dönemin parasıyla sattığımız rakam ortada.
25'e fitim yalan yok.
Ben asıl bizi dumura uğratacak teklifi berkan'dan bekliyorum. Bir bakmışsınız 17 milyona italyaya uçmuş.

Kerem-marcao-cicaldao-berkan şuradan bi 60-70 çıkartsak dehşet ötesi olur.

FFwhDNqXwAAo3so

Gerçekçi olmak gerekirse 10-20 arası artık az parlayan oyuncuya gömülüyor. 20 üstü bir teklif bekliyorum ben.
En son böyle bizim takımda her platformda parlayan bi arda hatırlıyorum onu da o dönemin parasıyla sattığımız rakam ortada.
25'e fitim yalan yok.
Ben asıl bizi dumura uğratacak teklifi berkan'dan bekliyorum. Bir bakmışsınız 17 milyona italyaya uçmuş.

Kerem-marcao-cicaldao-berkan şuradan bi 60-70 çıkartsak dehşet ötesi olur.
Abi bu ekibi kısa sürede satarsak yine yeniden yeni kadro yapılanmasına girmez miyiz?

Suanda 15 üstü bile mucize olur. Lazio + Portekiz + Italya maclarinin ikisinde iyi oynarsa 20 milyonu bulur gibi fakat Fransa liginden o paralar cikar mi emin degilim. Ben hala EPL takimlarindan en kotu yedek olarak alinmali taraftariyim. Yani onlarin yerinde olsam

Abi bu ekibi kısa sürede satarsak yine yeniden yeni kadro yapılanmasına girmez miyiz?
Terimlik iş değil mi. Temmuz-Ocak diyip duruyor yapılması gerekende aslında tekrar yapılanmaya girmek, zor bir iş olduğunu da snmıyorum. Potansiyel olan oyuncuları alıp azıcık pişireceksin.

İlk bunu mustafa ile yapmak istedik fransızlara çakarız dedik adama uygun bir kanat oluşturamadık elimize patladı, ama kerem satılırsa oraya orta açabilen bir kanat gelirse mustafayla uyum içine sokup pişirirsin.

Şu şekilde her sene futbolcu astışından 40 milyon euro kar gelsin kimse şampiyonluk diye diretmez. Ben hiç diretmem de :D güzel futbol olsun her sene avrupada böyle sükse yapacak oyun oyna gerisi hikaye. Alsınlar süper ligi bir taraflarına monte etsinler.

30 m a yakın gidebilir ama bunu verecek kulüpler marsilya ve lyon değil. epl kulüplerinin adı geçerse iş başka yerlere gider

Üst Alt