LYS Başlığı - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LYS Başlığı

nasıl sıralamalar ? geçen yılla mukayese edince yararlı veri vermez mi ?

geçen yıl 99.100 ile alan bölüm bu yıl 105.000 adam almış işte bu yeterli bi bilgi ? :allaalla6vr:

O büyük ihtimalle senin yerleştirdiğin okul için yaptığın karşılaştırma. Bildiğim kadarıyla başarı sıralamaları henüz açıklanmadı, senin okulun üzerinden geneli değerlendirmek sağlıklı olmaz.

O büyük ihtimalle senin yerleştirdiğin okul için yaptığın karşılaştırma. Bildiğim kadarıyla başarı sıralamaları henüz açıklanmadı, senin okulun üzerinden geneli değerlendirmek sağlıklı olmaz.

haklısın zaten tek okulla sınırlandırmamak için İnşaatda malum kendi işim olacağından 5-6 üniv baktım hepsinde sonuc aynı

aman hayırlısı olsun sergen

sende durumlar ne yaş 18 bu konuda görmüyodum seni öyle hatırlıyorum , seneye mi ?

SON DAKİKA !

KYK başvuruları başlattı Son Kayıt tarihi 11 Ağustos

erken yapmanın bi avantajı varmı ? yani son tarihden önce falan kapanırmı ?

SON DAKİKA !

KYK başvuruları başlattı Son Kayıt tarihi 11 Ağustos

erken yapmanın bi avantajı varmı ? yani son tarihden önce falan kapanırmı ?

aynı soruyu bende merak ediyorum ayrıca bu verdikleri kredi faizsizmi ? ne kadar süresi okul bittikten sonra hemen tahsil ediyorlarmı ? başvursam kredi çıksa iptal etme şansım varmı ? pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama okul başlayıncada sıkıntı olursa başvuru için geç kalmış olacağım ?

aynı soruyu bende merak ediyorum ayrıca bu verdikleri kredi faizsizmi ? ne kadar süresi okul bittikten sonra hemen tahsil ediyorlarmı ? başvursam kredi çıksa iptal etme şansım varmı ? pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama okul başlayıncada sıkıntı olursa başvuru için geç kalmış olacağım ?

ayrıntılı bilgileri en kısa sürede alırız

benim bilgim dahilinde olan 2 tip burs var

geri ödemeli

geri ödemesiz

ailenin üzerine pek bisey yoksa ödemesiz cıkar bizim akrabaya geri ödemeli cıktı mezun oldu yanlıs olmasın 2 yıl içerisinden ödemesi gerekiyor vs gibi bişey vardı sanırım

burs faizsiz

iptal etme olayını bilmiyorum malesef

benim bundan almam lazım allaha sükür halimiz idare ediyorda hem şehir dışı vs derken peder beyi çok kascam inşallah cıkar bana

Duyuruya göre, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) 15 Mart 2015, Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) ise 13-14 Haziran ve 20-21 Haziran 2015'de gerçekleştirilecek.

Üst Alt