M.Ali Aydınlar: "G.Saray'ın kupasını elinden alırız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Aydınlar: "G.Saray'ın kupasını elinden alırız"

Cevap: M.Ali Aydınlar: "G.Saray'ın kupasını elinden alırız"

teşvik eskiden suç değildi öyle bir olay varsa bile hiç bir şey yapamazlar yeni yasa eski sezonları bağlamaz hukuk diye bir şey var teşvik yeni suç sayılmaya başlandı

Yakıştıramadım bunu bir Galatasaraylı'ya. Şu minvalde konuşmak daha doğru " Varsa teşviğimiz bize özel yasa çıkartsınlar ve en ağır hukuki ve idari cezayı versinler."

Biz alnımız ak bir klübüz herşeye rağmen fener düşmese bile, biz düşer çıkar yine alayını dağıtırız. Çünkü Galatasaray Türkiye'dir.

Kaynak dikkat çekici: Vatan.Galiba Galatasaraylının arkasına yaslanıp izlemesinden rahatsızlar, amaçları sadece rahatımızı bozup keyfimizi kaçırmak, bizimle ilgili teşvik imalarının uzantısı bu tip haberler.Kaynak önemli, haber dayanaksız...

Yakıştıramadım bunu bir Galatasaraylı'ya. Şu minvalde konuşmak daha doğru " Varsa teşviğimiz bize özel yasa çıkartsınlar ve en ağır hukuki ve idari cezayı versinler."

Biz alnımız ak bir klübüz herşeye rağmen fener düşmese bile, biz düşer çıkar yine alayını dağıtırız. Çünkü Galatasaray Türkiye'dir.

suç sayılmayan bir şey için neden ceza alalım ki suçsa alalım ceza sonuna kadar orası ayrı

Türkiye Lii Şampiyonluk kupası seni tatmin etmiyorsa Avrupa Kupasını verelim M.A.Aydınlar... O daha büyükmüş.. Belki tatmin olursun.

f5 li aydınlar avrupa kupalarının 2 sini birden verelim sana bir ömür boyu onlar seni mutlu eder.

hiçbirşey çıkmadı işte.

eline alırsın artık.

kupaları.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı, önce sen mensubu oldugun kulübün kupası bir teslim al. Ondan sonra bizde bir leke varsa biz kendi ellerimizle sana geri getiririz gönlünü ferah tut.

Uefa Kupası ve Süper Kupa bize yeter.

Aslında bir şans vermek lazım. Kimbilir bakarsınız alır :asd:

Adam olmayan adam M.Ali Aydınlar...Fenerbahçe'nin düşmesini istemiyoruz derken üzülen tavırlar bize gelince aslan parçası.Hey gidi 12 yaşındaki kızlara ağlayıp para isteyen suratsız adam.

Türkiye Kupası::::::: Boyu:1 metre.....................Eni: 30 cm

Türkiye Lgi Kupası::: Boyu:1 metre 40 santim..... Eni: 45 cm

UEFA Süper Kupası:: Boyu:2 metre 10 santim......Eni: 60 cm

UEFA Kupası::.:::::: Boyu: 3 buçuk metre..........Eni: 1 metre 10 santim

Hangisiyle tatmin olacaksan seç beğen al Mehmet Ali Aydınlar..

Ama UEFA Kupası sana extra large gelir... Onla oynarken yusuf yusuf olursun. Bu nedenle kupaları seçerken dikkat et....

bu nasil baskan ya, tamam fenerlisin diye, bu kadar mi serefsiz olman gerekir.

Bu adam hakkinda suÇ duyurusu aÇilmasi gerekİr.......

Pislik herif o kadar haberden sonra cikip bir diyemedin delil varsa fb'nin kupasini aliriz diye, bizim eski baskanimiz bir ifade verdi diye hemen dillendin. NAH ALIRSIN YOL AL.:ays:

Ulan o koltuğa aziz yıldırımı oturtsalar senden daha adil gözükürdü en azından ... gelde al lan adama bak ya , alenen şike yapılmış kitabına uyduruyor demogojinin allahını yapıyor feneye gelince , iş galatasaraya gelince kurt kesilioyor ...

Üst Alt