M.Ali Aydınlar, Lütfi Arıboğan ve Göksel Gümüşdağ İstifa Etti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Aydınlar, Lütfi Arıboğan ve Göksel Gümüşdağ İstifa Etti!

Cevap: Son Dakika | M.Ali Aydınlar, Lütfi Arıboğan ve Göksel Gümüşdağ İstifa Etti!

Federasyon değil bu isimler istifa ettiki...

Süreç için olumlu bence...

Seçimli genel kurul olacak. Yine süreç uzayacak. Bu takımlar kesin düşecekler belki ama lig play-off dahil tamamen oynanacak. Şampiyonluk yarışında yalnız olmayacağız yani. Rakipler takviye yapmışken biz oyuncu gönderiyoruz, transfer yapmıyoruz. Şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi cepte değil şu durumda. İşimiz çok zorlaştı.

Cevap: Son Dakika | M.Ali Aydınlar, Lütfi Arıboğan ve Göksel Gümüşdağ İstifa Etti!

[TABLE="class: marginB altaBG"]

Kamuoyunun dikkatine

[TD="align: right"]31.01.2012 [/TD]

[/TABLE]

NoImgThumbM.gif

Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu'nun bugün yaptığı toplantı sonucunda, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, TFF 1. Başkanvekili Göksel Gümüşdağ ve TFF 2. Başkanvekili Lutfi Arıboğan görevlerinden istifa etmişlerdir.

27 Şubat'ta yapılmasına karar verilen Seçimli TFF Genel Kurulu'na kadar Türkiye Futbol Federasyonu'na, İcra Kurulu üyesi Hüsnü Güreli vekaleten başkanlık edecektir.

Yönetim Kurulu ve tüm kurullar, seçimli Genel Kurul'a kadar görevlerine devam edecektir.

Saygıyla duyurulur.

neyse artik bu haberden sonra sessiz sessiz gidiyorum, kendinize iyi bakin

ben bu TÜRK FUTBOLUNUN TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...........

Tam bir fenerli gibi davrandı MAA, tebrikler kişiliğinden ödün vermediği için...Şerefsiz

altunterim Osman Altunterim

MAA, Göksel ve Aribogan'in istifası kaos getirir dıyordum ama 27 Subat'ta genel kurul yapılması çok iyi oldu..

Ailesinin yüzüne nasıl bakacak bu adam? İş dünyasında beş para itibarı kalmadı! Ahlaksızca bir oyunun parçası oldular! FB istediğini aldı. Geçmiş olsun hepimize...

yazıklar olsun, içine edip bıraktılar ligin

Cezalar verilene kadar hiç bir maça çıkmıyoruz diyin ve çekin şu takımı ligden. İsterlerse bizi düşürsünler Bank Asya ya. Bu kararı alacak yönetim ile gurur duyarım.

Allahi sizi bildiginiz gibi yapsin

ne sikeci fener nede baska birsey, siz bitirdiniz futbolu, tüm zarar sizin yuzunuzden, yarin uefa ceza verirse sizin yuzunuzden

Allah bildiginiz gibi yapsin sizi

bu saate sonra böyle bir istifayi anca RTE nin emriyle olabilir baska bir aciklamasi yok!

başkanlığa vekalet edecek adama bak...hüsnü güreli....bu iş akp nin işidir......bana kimse masal anlatmasın......şimdi neden sow u aldıkları anlaşılıyor.......ne güzel...

Söylenenler doğruymuş.

7 aydır bizi oyaladı ş..........ler

MAA: "FB benim başkan olduğum dönemde ligden düşmeyecek"

fener düsmüstür artik Mali bile anladi kurtaramayacagini.. MAA feneri düsüremeyeceksen niye baskan olursun.. feneri düsürecek baskan araniyor .

Önemli !

Yeni yönetim gelecek. Onlarda doğal dosyaları incelemek isteyecek. Yeni savunmalar alınacak. Böyle böyle uzayıp gidecek. Fb'nin istediği buydu.Zaman kazandılar. 5,6 ay birşey olmaz.

neyse isin positiv yanina'dan bakalim

MAA GITTIIIIIIIIIII

Üst Alt