M.Ali Aydınlar: "Play off sistemi kesin olarak uygulanacak"


Cevap: M.Aydınlar l Play off sistemi kesin olarak uygulanacakLigimizi dünyanın en dandik ligi haline getirmeye kararlı bu federasyon yönetimi!
 
Cevap: M.Aydınlar l Play off sistemi kesin olarak uygulanacakFutbol zevkimiz vardı içine ettiniz. Ana bacı küfredicem şimdi.
 
Cevap: M.Aydınlar l Play off sistemi kesin olarak uygulanacak2 ayda Türk futbolunun 100 yılda zorla çıkarıldığı noktadan tabana taşıdı. buda büyük bir başarı gerçektenligtv istedi diye statü değişti ya inanılır gibi değil !
 
Cevap: M.Aydınlar l Play off sistemi kesin olarak uygulanacakYazık oldu.Bu tff başkanı türk futbolunun en büyük talihsizliğidir.Bunu iş işten geçtikten sonra kendiside anlayacak.
 
Cevap: M.Aydınlar l Play off sistemi kesin olarak uygulanacakYeter artık buna biri dur demeliTek zevkimiz Futbol onunda anasını ağlatıyorlarYeter artık

MeKa MAA
 
Cevap: M.Aydınlar l Play off sistemi kesin olarak uygulanacakBu ligin nesini izleyeceğiz lan şimdi biz? Şikeci takımlarını mı , yoksa Play Off döneminden önce hiç bir anlam ifade etmeyen 34 haftasını mı?

En ufak bir istek bırakmadılar insanda futbolla ilgili. Ulan İngiltere , İspanya , İtalya dururken niye Belcika sistemi lan niye ?
 
Cevap: M.Aydınlar l Play off sistemi kesin olarak uygulanacakDiyeceksiniz ki bekara karısını boşamak kolay gelir fakat bu adamlara karşı yönetim açıklaması falan işe yaramamaktadır daha gerçekçi eylemler gerekmektedir.Organize bir şekilde herkes lig tv'lerini iptal ederse bu karardan vazgeçilir.Kimsenin futbol zevkimizi oyuncağıymış gibi oynama hakkı yok.
 
Cevap: M.Aydınlar l Play off sistemi kesin olarak uygulanacakdemek ki lig tv iptalleri kesin olarak uygulanacak , Türkiyede lig filan izlenmez artık
 
Cevap: M.Aydınlar l Play off sistemi kesin olarak uygulanacakTek olumlu yanı haftada 2 kere Galatasaray'ımızı seyredeceğiz.

Ben eminim ki biz bu Şerefsizlere karşı bu sene playoff dahil her maçı final havasıyla oynayıp savaşarak kazanacağız.
 
Üst Alt