M.Ali Erbil'den Densizlik (!) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Erbil'den Densizlik (!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: M.Ali Erbil'den Densizlik (!)

Ne bekliyordunuz ki bu kıytırıktan,düzgün konuşma falan mı ?! Şaşılacak birşey yok...

Bu garip tipler neden hep fb'li,onu sorgulamak lazım...:)

Adnan Öztürke bıraksınlar değil sesini soluğunu bile keser bunun. Eğer yönetimde Aysal başkanlığında arkasında Dürüst ve Öztürk varken bu adama medyayı ve bir daha program yapmayı haram edemiyorsak yazıklar olsun. Terbiyesiz hadsiz ****???))(?\][{xxxxxxx

Bizim yönetimden kimsenin bu yaratığın seviyesine inip cevap vermesini beklemiyorum. Hele hele Ünal başkan hayatta muhatap almaz bu zavallıyı.

bunu bir sekilde yonetime bildirmek lazim onlari isi gucu yok adamin programini izliyecek bir sekilde duyurmak lazim.

unal baskan bunu insan yerine koyup cevap vermez beyler, koskoca Galatasaray baskani bu herifle mi ugrasacak Allah askina?

ne kadar kaliteli olduğu belli,nerden nereye mali,kimsenin adını bilmediği kanallar düştün,o parmağı alıp kıvırdılar bir yerine.

Başkan o kanalı da seni de 100 kere satın alır lan hırbo:asd: Sonra kovulmamak için yalvarırsın:asd:

Fenerbahçeli olması isabet olmuş. Star'da Çarkıfelek programında ettiği abuk subuk laflar yüzünden rturk programını kapatmıştı. Böyle adamdan ne beklenir ki, gül geç... :)

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil bu kez Fener yönetimine ateş püskürdü! Daha önce futbolcuların Çarkıfelek'e katılması için yönetime teklif götürdüğünü söyleyen Erbil, bu teklifin geri çevrildiğini ve kendisine "futbolcuların hiçbir programa katılmaması için yönetim kararı bulunduğunun açıklandığını" söyledi.

ERBİL CANLI YAYINDA SİNİRLENDİ

Buna rağmen futbolcuların başka bir televizyon kanalında programa katıldığın söyleyen Erbil, "Bakın Fenerbahçe yönetimine birçoğu arkadaşımın olmasına rağmen, defalarca dedik ki bizim programımıza Fenerbahçeli futbolcuları istiyoruz. Bunlarda dediler ki bir prensip kararı aldık, Fenerbahçeli futbolcuları vermiyoruz, hiçbir televizyon kanalına. Peki dedik, biz buna saygı duyuyoruz bu bir prepsip, saygı duyarız.

ERBİL'İ ÇILDIRTAN PROGRAM

Bir geçen gün görüyoruz ki bir başka televizyon kanalında tüm Fenerbahçeli futbolcular, çıkıyorlar. Böyle çifte standart olmaz arkadaşlar. Sen böyle bir karar aldıysan, bunu herkese uygulayacaksın. Sen o zaman Fenerbahçeliliğini deklare edilmiş, bunu herkese söylemiş ilk sanatçı benimdir. Herkes çekinirdi takımını söylemekten, hayranlarını kaybederim diye. Ben delikanlıca, cesurca Fenerbahçeliyim dedim. Beni Galatasaraylı da Beşiktaşlısı da Trabzonsporlusu da sevdi, Orduspor'da fahri başkan yaptı. Ama gel gör ki benim takımım böyle çifte standart yaparsa ben de bu yönetim gidene kadar Fenerbahçeliliğimi durdurdum." dedi.

Ulan Uefayı aldığımız yıl sizin başkan kutluyacağı yerde tesadüf diye geçiştirirken iyiydi denyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt