"Maalesef turu geçen taraf Başakşehir oldu" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Maalesef turu geçen taraf Başakşehir oldu"

İşin enteresan tarafı adam kötü niyetli olduğundan söylemiyor ancak bilgi birikimi olmaması,kelime dağarcığı yetersizliği, kapasite eksikliği ve sunum becerileri olmaması nedeniyle hep 3-5 kelime ile programı götürmeye çalışıyor ve her seferinde acemiliği seyirci tarafından sürekli hissediliyor.Tabi bu durumda asıl sorulması gereken soru şu, hangi kriterlere göre bu insanlar ulusal bir kanalda yorumculuk yapıyor?

Klasik cahil futbolcu tipi. İki kelimeyi bir araya getiremeyenler modelinden.

Kasti olarak söylediğini düşünmüyorum. Ama yine de bunun hesabını sorarlar adama. Sormalılar da.

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yorum yapmayı geçtim herif konuşmayı bilmiyor. YouTube’da o kadar iyi adamlar yayın yapıyor ama bunun gibiler televizyona çıkıp para kazanıyor. Kim bilir kimim adamıdır?

Evet Keramettin Admin'in de dediği gibi, 3 dakika filan zor tahammül ediyorsunuz. Daha kötü konuşan, daha doğrusu konuşamayan bir yorumcu görmedim. O kadar para pulunuz var, yorumcu olacaksın git biraz kendini geliştir bari, ders mers al, kitap oku. Ne güzel memleket yahu.

Yalçın Ayhan: Siz hakem olarak kuralların gereğini yapın. Galatasaray 55. dakikadan sonra o maçı çevirmesini bilir. Yönetici ve başkanların basın toplantılarıyla karşı karşıya geleceğimiz ortamı sağlıyoruz. Bunu hakemler bu noktaya getiriyor. #SonSayfa

Üst Alt