Maaşlarını Alamayan Bursasporlu Futbolcular Ortak Bildiri Yayınladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maaşlarını Alamayan Bursasporlu Futbolcular Ortak Bildiri Yayınladı

4 5 yıl önce mi ne canımız sıkılmıştı arkadaşla, arabayla dolanıyorduk. Bi baktık bunların tesislerin önünde hareketlilik var, taraftarlar protesto ediyor.

Batalla gelmişti dışarı taraftarı sakinleştirmeye, ulen bir sürü kişiyle fotoğraf çektirmişti sıra bana geliyodu bu içeri kaçtı

Hakediyo Bursaspor...
berke kardeşimize yapılan bu ayıbı şiddetle kınıyoruz

gsc yönetim

4 5 yıl önce mi ne canımız sıkılmıştı arkadaşla, arabayla dolanıyorduk. Bi baktık bunların tesislerin önünde hareketlilik var, taraftarlar protesto ediyor.

Batalla gelmişti dışarı taraftarı sakinleştirmeye, ulen bir sürü kişiyle fotoğraf çektirmişti sıra bana geliyodu bu içeri kaçtı

Hakediyo Bursaspor...
İşte tam o zamanlar taraftarı susturmak için teksascıları yemlediler. Kuzenim de içlerinde yani teksasın sözü geçenlerinden. Recep başkanlardan biriydi sanırım o sıra. Taraftarın sesini kesmek için herşey kulübe ait olmak üzere onlarca kişiye aileleriyle beraber UMRE ziyareti hediye ettiler. Koskoca kulüp üçbeş çapulcudan korktuğu için milyonlarca lira harcadı. Bi şekilde susturdular. Sonra Ali Ay denen insan başkan oldu. Kulübe biraz para verdi karşılığında da çoğu Nilüferden olmak üzere üzerine bir çok arazi geçirdi. Şimdiki başkan daha öncelerden de yönetimde olmuştu lakin getir götür işlerine bakıyordu, sağlam bir taraftar, para cukkalayacağını sanmıyorum ama çapsızlıktan ölüyor. Artık şehir de sahip çıkmıyor bilirsin. Kulüp bunların eline kaldı. Geçen yıl da oyuncuların paralarını ödeyemedikleri için takım düşüşe geçmişti. İlk 2 bile yapabilirlerdi lakin 6. olup A.Demirden playofta fark yediler. Bu sezon çocuklar iyi mücadele ediyor ama peri masalı falan olacağı yok. Paralı bir başkan el atmazsa daha da kötü günler bekliyor Bursayı. İşin en acı tarafı da Teksasın içinde olduğunu söylediğim kuzenim ve arkadaşları bile (deplasman falan dinlemeden her maça giden defalarca da kulübün karakoldan topladığı adamlar bunlar) artık elini ayağını çektiler. En son gördüğümde sordum noluyo olum size ne bu haliniz diye takımlar ilgili olarak , abi valla s.kimde bile değil dedi.

Üst Alt