Mabel Matiz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mabel Matiz

son günlerde yaşadıkları büyük utanç. Öyle şeyler yazıyorlar ki, bunlar nasıl insan diyorsunuz. Hiç bir suçu yokken bir anda bir soru yüzünden belli bir kitle kendisine cephe aldı ve sonra soruyu soran kişiyi görevden aldılar.

Adamın savunduğu şeyi beğenirsin, beğenmezsin, hatta nefret bile edebilirsin ama kimse kalkıp linç etmeye veya öfke kusmaya kalkamaz. Kendisinin büyük hayranı falan değilim ama şarkılarındaki kliplerinde her zaman ülkenin güzelliklerini ön plana çıkaran bir şarkıcı. Onu geçtim hiç bir kötü olayını veya haberini da hatırlamıyorum, yanılıyorsam söyleyin.

Bu ülkede her şey gibi malesef demokrasi de göstermelik. Herkes sadece kendi değerine,görüşüne saygı bekliyor.

son günlerde yaşadıkları büyük utanç. Öyle şeyler yazıyorlar ki, bunlar nasıl insan diyorsunuz. Hiç bir suçu yokken bir anda bir soru yüzünden belli bir kitle kendisine cephe aldı ve sonra soruyu soran kişiyi görevden aldılar.

Adamın savunduğu şeyi beğenirsin, beğenmezsin, hatta nefret bile edebilirsin ama kimse kalkıp linç etmeye veya öfke kusmaya kalkamaz. Kendisinin büyük hayranı falan değilim ama şarkılarındaki kliplerinde her zaman ülkenin güzelliklerini ön plana çıkaran bir şarkıcı. Onu geçtim hiç bir kötü olayını veya haberini da hatırlamıyorum, yanılıyorsam söyleyin.

Bu ülkede her şey gibi malesef demokrasi de göstermelik. Herkes sadece kendi değerine,görüşüne saygı bekliyor.
olay nedir rtş

Niye linç ediliyor anlamış değilim. Hayır yani LGBT üyesi olsa ne olur? Başkasına zararı var mı yok. LGBT üyesi olmak suç mu bu ülkede? Bırakın abi kim ne yapıyorsa yapsın sana zarar vermiyorsa.

Şarkılarını da severek dinliyorum ve iyi bir insan olduğunu düşünüyorum.

Sınavda çıkan soruda adamın cinsel yönelimliyle ilgili bir şey var mı? Eğer yoksa neden adamın özel hayatı konu olup soru falan araştırılıyor.

Madem insanların cinsel yönelimleri sizi çok ilgilendiriyor niye cumhurbaşkanı ile Bülent Ersoy aynı masada iftar yemeği yiyor. Her şey işlerine geldiğine göre. Ne iğrenç adamlar bunlar nasıl kurtulucaz bu iğrenç zihniyetten.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Manevi değerlerimize sokayım. Hırsızlık yapan, kul hakkı yemede tereddüt etmeyen, kadınları döven, çocukları taciz eden ve onları s.ken, din, dil, ırk ayrımını merkeze koyan manevi değerlerimize sokayım. Bunları sanatıyla tehlikeye sokan Mabel Matiz’in de allah cezasını seversin!

Ben bazen bu sektörde iğnelik ayağına kankam yav diye çok fena … dönen yerlere dönen ortamlar olduğunu düşüyorum.
Soran olursa da kanka yav onlar.
Ne kadar cinsel yönelimleri farklı olsa da arada bir iki saplama oluyor gibi.
Bu arada gaye su mabedden daha erkek de olabilir burada sorulması gereken soru “gaye bey ne yapıyorsunuz ama” olmalı.

Üst Alt