GSC Anket - Maç Esnasında Futbolcularımızı Yuhalamak Doğru mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Maç Esnasında Futbolcularımızı Yuhalamak Doğru mu?

Futbolcularımızı Yuhlamak Doğru mu?

• Kullanılan toplam oy
    111
  • Anket kapatılmış .
25636a64a82b4f7d84fa83b441053698.jpg

Sezon sonunda olabilir ama sezon başında pek faydası olduğunu düşünmüyorum. Boey dönmezse Yedlin, Kayseri ve Göztepe maçlarında bir daha oynayacak mesela.

Çok doğru bulmuyorum ayrıca bunu diğer liglerdeki taraftarlara göre aşırı fazla yaptığımızı düşünüyorum.

Maçta da tepki koyamayacaksan, nerede koyacaksın. Sosyal medyayı sallayan mı var? Adam maç sonrası keyif yaparken umrunda bile olmaz. Hoca zaten senin/benim gibi izliyor.

Bir defa zaten bu ıslıklanan oyuncuların neden takımda kaldıkları bile sorgulanır halde, tepki de gayet buna. Bunun neresi ilginç anlayamadım. Yakında Feghouli ve Arda'ya da başlanır. Ha bu arada taraftar bulurlarsa. Aslında tepki koyulacak çok net belli de, ona daha var.

haydi capsiz olursun iyi orta kesemesin pas atamasin ama birde kosmayip mücadele etmesin o vakit yuhlanirda küfür edilirde. Bakiniz Feghouli adam ikinci yari maca girdi kosmuyor bile dünya kadar para kazaniyor ama hic birseyi umursamiyor. Ne yapalim alkis mi tutalim böylelerine?

Malesef bu son radde oluyor
Islık yuhalanma küfür olaylarına kadar kendilerine çeki düzen verseler protestolara da gerek kalmaz

Doğru olduğu kesin de ben saçma buluyorum
Oturun izleyin ,maç bitince tek tek isim isim yuhalayın
Maç içi bi boka yaradığını görmedim ben
Noldu yedlin çıktı pva girdi de sağ kanat uçtumu

Secenekler cok kisitli... ornegin, falcao, Babel feghouli gibi 5-6 oyunculuk para alanlara hic itirazim olmaz.. elinden geleni veren ve yetersiz olanlar icin sadece zarar verir... bir sekilde hocamizin dedigi yerinde... ama bu hicbirseyi dogru yapmaz. O oyuncudan en faydali haline getirmek hocaya kalir... bir cok oyuncu bizde cöp baska takimlarda yildizlasiyor...

He he ve he

Duygusal herifler sizi

Bizden bu kafayla bi bok olmaz işte

İşler iyi giderken sevgi istersin,ilgi istersin,hatta maaşta iyileştirme istersin

Ama işler kötü gidince eleştiri istemezsin,küfür istemezsin,maaşını düşürmeyi hiç istemezsin

İşler iyi giderken;
-ne olsun?
-iyi şeylerin hepsi olsun

Peki kötü giderken;
-ne olsun?
-destek,tebrik olsun

Bi yürüyün gidin ya

Alenen aptal yerine konuyoruz kimse farkında değil

Maçta da tepki koyamayacaksan, nerede koyacaksın. Sosyal medyayı sallayan mı var? Adam maç sonrası keyif yaparken umrunda bile olmaz. Hoca zaten senin/benim gibi izliyor.

Bir defa zaten bu ıslıklanan oyuncuların neden takımda kaldıkları bile sorgulanır halde, tepki de gayet buna. Bunun neresi ilginç anlayamadım. Yakında Feghouli ve Arda'ya da başlanır. Ha bu arada taraftar bulurlarsa. Aslında tepki koyulacak çok net belli de, ona daha var.
aslında bu tepkilerin hepsi terime

Üst Alt