Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaleti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaleti

Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaleti

Bir dakika isyana lüzum yok o programı bende izledim. İki tespitine katılırım 1.cisi evt rezil futbol oynayan takımı yermek için 1 saat gibi bir süre ayırdılar doğrudur. Aslanlarımızın futbolunu, gücünü, ruhunu görmeklizten geldiklerinden değil dostlar.. Ciddi söylüyorum o programdaki 3lü bu takımı kelimelerin kıfayetsiz kaldığı bir maçtan sonra övebilecek ya da yorum yapmaya değebilecek bir sözcük dağarcığına sahip olamadıklarından fazla zaman ayıramadılar. İşte durum bundan ibarettir. Selametle.. :ka19:

Ben artık hangi kanalı izleyeceğimi şaşırdım. NTV nin rengi belli zaten gördük Sergen'le M.doğan..Bir baltaya sap olamadılar, konuşamazlar tabi sen ligte 5 te 5 yapmışsın Avrupa'da elin yunanını gidip kendi evinde dağıtmışsın. Dünya yıldızları kadronda 10 dk diyecek birşey kaldımı ama Allah korusun yenilirsek 10 dk değil 10 gün konuşur bunlar. Telegol desen reyting uğruna birbirine bağırıp çağıran , saçma sapan konuşup ortalığı germekten başka amaçları olmayan gafil mahluk grubu , Şansalla Erman zaten pozisyon konuşmaktan başka birşey yok. Birtek Rıdvan kaldı. fbli olması umrumda değil adam yorum yapıyor gerçekleri görüyor .Adam yorum yapıyor biraz düşününce anlıyorsun haa bak doğru söylüyor bu böyle olmalı diyorsun. Eğer Rıdvan GS'li olsaydı oda şuan kayıplara karışmıştı

bu şeref yoksunu kılıksız mustafayla kepçe sergen in takımları her maç yunan takımlarından deplasmanda fark yiyolar tabi çekemiyolar bizi

bugünkü ters köşe programını izleyinde rezaleti görün dünkü program bunun yanında süt dökmüş kedi gibi kalır.

o uzun saçlı rezil herif böylesine bal diyorlar dedi ya kulaklarıma inanamadım

bizim kaçırdığımız 4 %100'lük pozisyonlardan hiç bahsetmediler ama pana dünyaları kaçırdı diyorlar

sizin gibi futbol fukarası ezikleri oraya yorumcu yapanında sizinde.....

kimse bizi sevmiyo

herkes bize düşman

ntvsporun rengi belli

fanatiğin rengi belli

hakemlerin rengi belli

felaket felaket felaket geliyoooooor

(!)

Bu akşam spor haberlerini Gültekin Onay ve Ercan Taner sundu ve özellikle Ercan Taner'e inanamadım, GS için tek bir olumlu cümle kullanmadı. Sanki yenilen GS imiş gibi; defansı için söylemediğini bırakmadı....

Bu kadar yanlı olunmaz.

Beyler Fox ta pazartesi akşamları Ersun Yanal çıkıyor ve ben beğenerek dinliyorum.Çok güzel analizler yapıyor birde Mehmet Demirkolu dinlerişm:)

ama Ersun Yanalı tavsiye ederim...

Önceden TV8 de ve gol vardı onu dinlerdim,şimdi içine etmişler:)

Beyler Fox ta pazartesi akşamları Ersun Yanal çıkıyor ve ben beğenerek dinliyorum.Çok güzel analizler yapıyor birde Mehmet Demirkolu dinlerişm:)

ama Ersun Yanalı tavsiye ederim...

Önceden TV8 de ve gol vardı onu dinlerdim,şimdi içine etmişler:)

Ersun Yanal'da yorumlayacak son adam futbolu. Hele ki Fox gibi bir kanaldaysa hiç mi hiç dinlenmez.

Türkiye'de dinlenecek son adamlar listesi.

1- Mustafa Doğan

2- Ersun Yanal

3- Hıncal Uluç

4- Bilgin Gökberk

5- Selçuk Yula

6- Adnan Aybaba

7- Sinan Engin

8- Ahmet Çakar

vs. vs. vs.

Böyle gidiyor.:D

Aslında dinlenmesi ve okunması gerekenlerin listesi daha az.

Mehmet Demirkol, Uğur Meleke, Rıdvan Dilmen, Hakan Can, Mert Aydın, Cem Dizdar.

Bunlar dışında keyifle dinleyebildiğim veya okuyabildiğim adam yok desem yalan olmaz.

Cidden ayıpdır yahu.. Finale gelcek Galatasaray büyük şansı vardı aldı diyecek...

Şuanki Kadro ve Teknik ekiple dize getiremicemiz takım düşünemiyorum.

Baroş'un iki tane rakibi çalımlayıp çektiği şut ve kalecenin tuttuğu toplar, Baroş'un karşı karşıya kaçırdığı pozisyon,Baroş'un kalenin çaprazından çok tehlikeli bölgeden sol ayakla çektiği şut,Elano'nun Keita'nın kullandığı kornerden gelen topa vuruşu ve kaleciden seken top, Kewell'in soldan kestiği topta topu kalecinin elinden kaçırması boşta kalan topu defansın kornere atması. aklıma ilk çırpıda 6 net pozisyon geliyorken dün Mustafa Doğan denen şahıs bizim 2 net pozisyonumuz olduğunu söylüyor:) Kendisine YUH diyor, en içten dileklerimi sunuyorum.. Dün gece sundum bugün hatırladım bir kere daha sunuyorum:)

Zurnanin zirt dedigi yer diye iste buna diyorum.

Hayri kardeş Galatasarayın girdiği pozisyon sayısı 9 Pananın 6 bu durumda en çok gol posizyonuna giren kimmiş Galatasaray ve sen neye dayanarak Pananın çok gol posizyonuna girdiğini söylüyorsun anlayamıyorum gerçekten! (1) Barosun kaçırdığı 3 tane net pozisyon var bunları niye saymıyorsun (2), ayrıca Galatasarayın ilk golüne şans diyorsun onun öncesinde geliştirilmiş çok güzel bir atak var bunu neden söylemiyorsun (3) ,barosun taaaa 30 metre sürdüğü topu,Mustafanın 30 metre yerden güzel pasını neden söylemiyorsun,maçı ne şekilde izledin anlamadım.

(4)

Galatasarayın defanstaki as oyuncuları sakat bunun yanı sıra Emrede maç içinde sakatlanıyor,oyuna Uğur giriyor ve sağbek olmasına rağmen sol bekde görev yapıyor,Emre nin yerine diğer solbek Hakan Balta geçiyor,EL İNSAF ee bırakta bir kaç pozisyon verelim be kardeşim,ha bu arada hatırlatırım Mustafa Doğan Fenerbahçeyi öve öve bitiremedi buda senin Mustafa Hakkındaki görüşlerini tekrar gözden geçirmeni sağlar umarım.. (5)

1- 6 gol pozisyonu coktur.

2- Baros'un iki tane pozisyonu vardi, ilkinde caprazdan kotu vurdugu, digeri de karsi karsiya yavas vurdugu pozisyon.

3- Goldeki atak guzeldi, ama defansin malligi olmasa kesinlikle gol olmazdi.

4- O pasi Elano'nun verdigini gorecek sekilde izledim. ;)

5- Eger oyle birsey demisse o zaman art niyet ararim, cunku Fener'in iyi oynadigini soylemek cidden hirboluktur. Ama benim lafim sirf gulerek birsey soyledi diye adama ok atmalarinaydi, boyle birsey soylemisse o zaman ya ilginc bir adamdir ya da art niyetlidir Selcuk Youla gibi.

Ben mac hakkindaki fikrimi soyledim, birkac pozisyona girdik, ama attigimiz gollerin ikisi tamamen sansaydi. Adamlarin net pozisyonlari oldugu gibi (golleri de cok guzeldi) Cisse gibi bir adamlari yoktu ve iyi, bitirici bir forvet eksikligi cektiler. Cok rahat pas yapip sagli sollu ataklar yaptilar. Bence ev sahibi olmanin gaziyla (biz de ilk golu atip cekilince) defansimizdaki eksiklikleri de degerlendirerek bir cok atak yapip pozisyon buldular. Sans ve Cisse yanlarinda degillerdi. Ayrica Baros cok iyi gunundeydi, o buldugumuz iki gol pozisyonu ve ilk golumuz bunun eseridir.

Baroş'un iki tane rakibi çalımlayıp çektiği şut ve kalecenin tuttuğu toplar, Baroş'un karşı karşıya kaçırdığı pozisyon,Baroş'un kalenin çaprazından çok tehlikeli bölgeden sol ayakla çektiği şut,Elano'nun Keita'nın kullandığı kornerden gelen topa vuruşu ve kaleciden seken top, Kewell'in soldan kestiği topta topu kalecinin elinden kaçırması boşta kalan topu defansın kornere atması. aklıma ilk çırpıda 6 net pozisyon geliyorken dün Mustafa Doğan denen şahıs bizim 2 net pozisyonumuz olduğunu söylüyor:) Kendisine YUH diyor, en içten dileklerimi sunuyorum.. Dün gece sundum bugün hatırladım bir kere daha sunuyorum:)

Onlar görmemiştir renktaş

onlar ve angutlar bizim pozisyonsuz maç kazandığımızı savunuyor:D:D:D

Ersun Yanal'da yorumlayacak son adam futbolu. Hele ki Fox gibi bir kanaldaysa hiç mi hiç dinlenmez.

Türkiye'de dinlenecek son adamlar listesi.

1- Mustafa Doğan

2- Ersun Yanal

3- Hıncal Uluç

4- Bilgin Gökberk

5- Selçuk Yula

6- Adnan Aybaba

7- Sinan Engin

8- Ahmet Çakar

vs. vs. vs.

Böyle gidiyor.:D

Aslında dinlenmesi ve okunması gerekenlerin listesi daha az.

Mehmet Demirkol, Uğur Meleke, Rıdvan Dilmen, Hakan Can, Mert Aydın, Cem Dizdar.

Bunlar dışında keyifle dinleyebildiğim veya okuyabildiğim adam yok desem yalan olmaz.

Bu adamın yorumlarına bayılıyorum... En objektif BJKli

Ben rıdvan dilmenin de çok abartıldığını düşünüyorum. Adam objektif felan değil. fener o hafta kazanmışsa biraz daha objektif olabiliyor ama fener yenildiyse adam tamamen değişiyor. fener yorumlarında eleştirirken bile yanlı. Kimse objektif felan demesin rıdvan için. ntvnin ne olduğu belli zaten fenerin ne maçı olursa olsun maç bitiminde program yaparlar. rıdvanla güntakin masada hazır durur.

Üst Alt