# Madjid Bougherra - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Madjid Bougherra

Cevap: # Madjid Bougherra

ayrica benim en samimi arkadasim cezayirli...sordugumda cok iyi yanit vermisti...galatasaray icin süper olur demisti...alabilirseniz süper is yapmis olur sizin yönetim demisti...

ama cooook zor arkadaslar...olursa zaten WCden sonra olur...iyi oynarsa, kendini gösterebilirse, cezayir tur atlarsa cok zor olur bu transfer....!

-------------------aykut------------------

sabri---------neill-------bougherra----hakan

--------------------xxx-------------------

---------------elano---arda---------------

keita-----------------------------------gio

--------------------baros-----------------

xxx = mesela:

- ballack

- inler

- alou diarra

- lorik cana

- biglia

- enoh

- pehlivan

vs.

Aykut'u kalede görünce dehşete kapılıyorum:asd:

yok boyle bir defans

alin ne gerekiyorsa yapin adam tek basina savasiyor yikiyor ortaligi. helal olsun yigidim benim

Temposu dışında hiçbir özelliği olmayan dandik İskoç Liginden dolayı şüphelerim vardı . Ama dünya kupasında gördümki bu adam gerçekten çok iyi .

Neill ile çok iyi bir ikili oluştururlar.

Cezayirin ingilizlere karşı 3 kişi ile defan yaptığını düşünürsek,gayet başarılı mücadele etti.

Maçı Fransız kanaldan izledim,Arsene Wenger yorumluyordu,kendisi çok beğendi ve övdü,Gallas'ın yerine alsa benim için sürpriz olmaz:p

Cimbom'a Rolls Royce

Guardian, "Rolls-Royce gibi güçlü ve seri. Galatasaray onu çok istiyor" dedi

DEVLER PEŞİNDE

Transferde sessizliğini koruyan G.Saray'ın stoper mevkisi için Glasgow Rangers'lı Madjid Bougherra'da önemli aşama kaydettiği bildirildi. İngiliz Guardian, "Rolls-Royce gibi güçlü ve seri. Savunmanın dingil çivisi" dediği Cezayirli oyuncu için, sarı-kırmızılı ekibin görüşmeleri sürdürdüğünü yazdı. Gazete, Liverpool ve Barça'nın da istediği Bougherra için en istekli takımın G.Saray olduğunu ileri sürdü.

SERVET'İN YERİNE

Savunmanın ortasında görev yapan 27 yaşındaki Bougherra, Rangers'ta geçen sezon 17 maçta forma giydi. 1 gol, 3 asistlik performans sergiledi. Kulübüyle 2012 yılına kadar sözleşmesi bulunan 1.88 boyundaki oyuncunun bonservisi 7 milyon euro. Galatasaray pazarlıkla rakamı yarıya düşürmeye çalışıyor. Bougherra'nın transferi halinde Servet Çetin'in Bursaspor'a gönderilmesi bekleniyor.

7 Milyonluk oyuncuyu 3.5 Milyona almayı planlıyoruz ha. O da güzel. Yanlız Liverpool, Barça istiyor diyor. 7'ye 8'e bakmaz alırlar hemen isteseler. 7 Milyon eder mi? Bence eder. Varsa alım gücümüz hiç kaçırmayalım. Ama lütfen çingene pazarlığı yapmayalım adamlarla. Pazarlığında bir adabı vardır.

Ben inanmıyorum artık bu habere.Adam Kupada parladı ve biz alacağız he.Çok saçma.Alabilecek olsaydık kupadan önce işi bitirirdik.Ama nerdee öyle yetenekli transfer komitesi.Adamı bundan büyük kuluplerden biri alır

Üst Alt