# Madjid Bougherra - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Madjid Bougherra

Cevap: # Madjid Bougherra

Alacaz gibi...

Içime dogdu :D

Bu adamı internetten maçlarını bulup özetlerini izledim.Valla daha derin analiz yapacak kadar bilgili değilim ama.Sürati fena değil,teknik kapasitesi yüksek sayılır,defansta sert ve yıldırıcı,e daha ne olsun.Gelirse en azından Marquez'den daha faydalı olacağı kesin gibi.

Bence

Madjid Bougherra(Rangers)

Yasin Pehlivan(Rapid)

Veli Kavlak(Rapid)

Hamit Altıntop(Bayern)/Gökhan İnler(Udinese)

Mustafa Pektemek(Gençlerbirliği)/Kris Boyd(Rangers)

Miroslav Stoch(Chelsea)

bu 6 isim alınsın transfer kapatılsın.Çok mu oldu.

Kris Boyd gereksiz olur. Arda ve Gio kalirsa Stoch'da gereksiz olur.

Bougherra, Yasin, Veli, Doni, Gökhan, Pektemek,Enoh/Annan. Bunlar super olur. 25M civari harcamis oluruz. Eger Elanoda giderse onun yerinede birini almak gerek AMC olarak.

Son olarakta müzmin sakatlari almasin yönetim, neler çektik onlarin yüzunden (Grella'yi kastediyorum)

28 yaşına gelipte büyük bir kulüpte oynayamamış olması düşündürücü.iskoçyayı ligden saymıyorum bile bu adamın nesine 7 milyon euro istemişler anlamadım.

Tribun'e oynuyor. Taraftarin sevgilisi olur.

watch

4'e 2 yakalaniyor Rangers savunmasi:

watch

Bu nassil topçu lan oyle :D

watch

Bu adam müthiş bir oyuncuya benziyor. Defansı da iyi gibi duruyor. Alsak çok iyi olur kanımca. Bilica'nın bile Fener hücumlarına ne kadar katkı yaptığını düşünürsek böyle teknik bir oyuncu bence bize sınıf atlatabilir.

beyler bougherra yı uzun zamandır takip eden biri olarak diyorum bu adam benim izleyipte keşke bizde olsa diyebiliceğim 3 adamdan biridir komple bir defans oyuncusudur yukarda bir arkadaş yazmış bu yaşa kadar büyük takımda oynamamış diye neill da büyük bir takımda oynamamış luganoda bunlar gibi bir çok örnek sayabiliriz bougherra alınırsa tek üzüldüğüm konu neill ın papucu dama atılmış olur ve şunuda söyliyim bougherra olurda türkiyeye gelirse artık ligimizdeki stoperleri bougherra ve diğerleri diye ayırmak gerekicek

beyler bougherra yı uzun zamandır takip eden biri olarak diyorum bu adam benim izleyipte keşke bizde olsa diyebiliceğim 3 adamdan biridir komple bir defans oyuncusudur yukarda bir arkadaş yazmış bu yaşa kadar büyük takımda oynamamış diye neill da büyük bir takımda oynamamış luganoda bunlar gibi bir çok örnek sayabiliriz bougherra alınırsa tek üzüldüğüm konu neill ın papucu dama atılmış olur ve şunuda söyliyim bougherra olurda türkiyeye gelirse artık ligimizdeki stoperleri bougherra ve diğerleri diye ayırmak gerekicek

inşallah dediğin gibi olur.

ilk önce alabilelim sonra nasıl bir oyuncu olduğunu herkes görür kardeşim ama benden garanti kimsenin kafasında soru işareti kalmasın bu adam için 4*4 lük bir stoper

Bougherra-Cris(Lyon)-Alex(Chelsea)..

Yıllardır hep bu 3'lüyü takip etmiş durmuşumdur..Sanki kardeş gibi görürdüm bunları..Cris futbol hayatının son demlerini yaşarken,Alex de başarılı futbolunu Chelsea'de sergilemeye devam ediyor.Eminim ki Madjid de üst düzey bir takıma ya da lig'e gidecektir..:tiphat:

Kesinlikle Rangers onun yeri değil..

Umarım bu adres Galatasaray olur..:animation:

Bougherra-Cris(Lyon)-Alex(Chelsea)..

Yıllardır hep bu 3'lüyü takip etmiş durmuşumdur..Sanki kardeş gibi görürdüm bunları..Cris futbol hayatının son demlerini yaşarken,Alex de başarılı futbolunu Chelsea'de sergilemeye devam ediyor.Eminim ki Madjid de üst düzey bir takıma ya da lig'e gidecektir..:tiphat:

Kesinlikle Rangers onun yeri değil..

Umarım bu adres Galatasaray olur..:animation:

bende cris-alex-puygrenier :animation:

Bu herif tam bizim ligin adamı,tank gibi arkadaş şuna bak ve Servet gibi dengesiz değil,yardıra yardıra gidiyor maşallah.Bizim kasapların dilinden böyle adam anlar,3 kişi falan anca indirirler bunu:)

5 milyon poundu gözden çıkardık

Pg-61-Rangers-PA_86289t.jpg

Galatasaray aradığı stoperi İskoçya'da buldu. Sarı Kırmızılılar, Glasgow Rangers'ın Cezayirli stoperi Bougherra için 5 milyon poundluk teklif yaptığı iddia ediliyor.

Sportsmail'in
haberine göre Galatasaray yönetimi artık beklentileri karşılayamayan Servet Çetin'in yerine Cezayirli savunmacı Madjid Bougherra için kulübü Glasgow Rangers'a 5 milyon poundluk resmi teklif yaptı.

2010 Dünya Kupası öncesi ülkesinin milli takımıyla birlikte İsviçre'de bulunan Bogurherra, transferiyle ilgili olarak, "Şu an için transfer konusunu düşünmek istemiyorum. Baldırımda bir sakatlığım var ve şu an tek düşündüğüm şey, biran önce iyileşip Dünya Kupası'nda ülkemin formasını giyebilmek. Kupa bittikten sonra transfer konusunu düşüneceğim." dedi.

Juventus ve Panathianikos'un da yakından takip ettiği Madjid Bougherra için Galatasaray ve Glasgow Raners kulüplerinin anlaşmaya vardığı ve sarı kırmızıların Cezayirli stoper için 5 milyon pound'u gözden çıkardığı iddia ediliyor. İngiliz gazetesine göre bu
transfer, Dünya Kupası'nın ardından noktalanacak.

MARATON

hadi ya hiç duymamıştım ben bu adamı övüyo burda herkes bayağı 5 m puond falan çok değil mi yav o kadar va mı para bi 7 8 de ön libero alırız o zaman :D

Üst Alt