# Madjid Bougherra - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Madjid Bougherra

Cevap: # Madjid Bougherra

mükemmel bir oyuncu

+ hızı iyi

+ hava hakimiyeti iyi

+ topu oyuna sokması mükemmel

+ defansif zekası çok iyi

Kapanan takımlarda is yapar. Bize göre degil.

Song'un iyisi = Souleymane Diawara

[video=youtube;07cg6L6lXw4]https://www.youtube.com/watch?v=07cg6L6lXw4[/video]

vasat bir stoper olduğunu düşünenler sanırım kendisini hiç izlememiş

tamamen kendine özgü bir stili vardır

[video=youtube;Tq1BU1V4Zwg]https://www.youtube.com/watch?v=Tq1BU1V4Zwg[/video]

vasat bir stoper olduğunu düşünenler sanırım kendisini hiç izlememiş

tamamen kendine özgü bir stili vardır

[video=youtube;Tq1BU1V4Zwg]https://www.youtube.com/watch?v=Tq1BU1V4Zwg[/video]

Dostum yanlis anlama fakat nefret ediyorum su videolardan genel olarak . Hakan Balta'nin Mustafa Sarp'in vs . gibi adamlarin al en iyi goruntulerini yap bi video bambaska bir oyuncu olurlar . Rangers'in yedigi goller yaptigi hatalar vs . Hic bir zaman bu videolara konmaz basini izledim videonun hep hucumla ilgili seyler . Biz ilk adam akilli defans yapacak boyna kademe hatasi yapmayacak bir adam bulalim sonra hucuma gitsin yardira yardira . Ayrica Cezayir Afrika Kupasina gitmiyor mu bu sene ? Eger giderse 1-2 ay da ordan sebep olmayacak . Fakat bunlari gectim dedigim gibi yaptiklarindan cok bir de yapamadiklarina bakilmasi lazim .

Dostum yanlis anlama fakat nefret ediyorum su videolardan genel olarak . Hakan Balta'nin Mustafa Sarp'in vs . gibi adamlarin al en iyi goruntulerini yap bi video bambaska bir oyuncu olurlar . Rangers'in yedigi goller yaptigi hatalar vs . Hic bir zaman bu videolara konmaz basini izledim videonun hep hucumla ilgili seyler . Biz ilk adam akilli defans yapacak boyna kademe hatasi yapmayacak bir adam bulalim sonra hucuma gitsin yardira yardira . Ayrica Cezayir Afrika Kupasina gitmiyor mu bu sene ? Eger giderse 1-2 ay da ordan sebep olmayacak . Fakat bunlari gectim dedigim gibi yaptiklarindan cok bir de yapamadiklarina bakilmasi lazim .

oyuncunun özelliklerini biliyorum

defansif zekası da çok yüksek

ama videonun, onun en güçlü özelliği olan "takımını hücuma çıkarmak" üzerine olması çok normal

yapmadıklarına da bakılması lazım demişsiniz, inanın bu adamın yapamadığı bir şey yok

zaten videoda adamın hızı ve gücü net bir şekilde belli oluyor

ayrıca arsenalin de oyuncuyla ilgilendiği söyleniyor

Bougherra vasatsa ozaman İYİ DEFANS diye bir kavram gerçek olamaz.

Bougherra'yı kaç yıldır yılda 1000 kere izliyorum, ve Real Madrid'de direk oynayacak bir adam hatta ve hatta çoğu süper defanstan artıları çok.

Böyle bir adama nasıl vasat dersiniz ?

1. Eşşek gibi güçlü

2. Fizik olarak çok sağlam

3. Top saklama/kapma konusunda sınırsız inatçı

4. Her fırsatta ileriye çıkıyor ve ataklara çok iyi destek veriyor, goller atıyor.

5. Çok hızlı koşuyor

6. Kornerlerde defansta adeta yırtınıyor, ofansta milletin tepesine çıkıyor

7. Adamın çalım yediğini hayatımda görmedim

Bu adama vasat demek delilik olur. İyi ne ozaman ?

Videolarda topla çok oynadığı görülüyor eğer o işide yapmazsa 10 numara derim.

Bougherra vasatsa ozaman İYİ DEFANS diye bir kavram gerçek olamaz.

Bougherra'yı kaç yıldır yılda 1000 kere izliyorum, ve Real Madrid'de direk oynayacak bir adam hatta ve hatta çoğu süper defanstan artıları çok.

Böyle bir adama nasıl vasat dersiniz ?

1. Eşşek gibi güçlü

2. Fizik olarak çok sağlam

3. Top saklama/kapma konusunda sınırsız inatçı

4. Her fırsatta ileriye çıkıyor ve ataklara çok iyi destek veriyor, goller atıyor.

5. Çok hızlı koşuyor

6. Kornerlerde defansta adeta yırtınıyor, ofansta milletin tepesine çıkıyor

7. Adamın çalım yediğini hayatımda görmedim

Bu adama vasat demek delilik olur. İyi ne ozaman ?

Ya sen nasil birisin ? :) Cok inatciyorumlar yapip at gozluguyle bakiyorsun hep Fats Food olayinda da boyleydi :) :p . Birincisi 3-4 . yazdigin ozellikler her zaman olumlu yonde etki yapmaz . Ozellikle bir defans oyuncusunun top kapma arzusunun cok yuksek olmasi iyi bir sey degil inan bana . Cunku cok kiritik bolgedir stoper ve bu arzu onun arkada acik vermesini saglar . Ben on liberonun bu arzuya sahip olmasini tercih ederim . Ayrica ben de kac yildir izliyorum ama ben malesef 1000 kere izleyemiyorum . Kisisel fikrimdir ben elimizdeki defans oyunculariyla karsilastirmadan Galatasaray'in sahip olmasi gereken ortalama bir defans oyuncusuna gore yorum yapiyorum kisisel fikrim ben olsam almam bu adami . Dany'yi alirim dedigim gibi bence O BU'ndan cok daha iyi bir oyuncu .

Ben dünya kupasında izlemiştim . Orda çok beğenmiştim . Videodada güzel . Gran. ile ikisinden biri gelecek gibi . Fena değil .

[video=youtube;-PPToLbx7k8]https://www.youtube.com/watch?v=-PPToLbx7k8[/video] bu video çoğu beğenmeyen kişinin fikrini değiştirir eminim .

Üst Alt