Mağaza ve İnternet Siteleri Kampanyaları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mağaza ve İnternet Siteleri Kampanyaları

sahibinden.com'da 99 liraya sıfır Samsung Galaxy S4 olduğu yazıyor. Gelip yerimizden de alabilirsiniz diyor. Nasıl bir şey bu. 2 bin liraya yakın telefon nasıl 99 liraya satılır. Var mı daha önce bu tarz alış veriş yapan..

Sağ alttaki TV kaçmaz, 5 tane aldım 1'i kendim için 4'ünü eşe dosta hediye ederim artık. 30 taksit nasıl olsa yavaş yavaş öderiz dahskjdhaskjd

1582_pu.jpg

Dostum nasılsın?

Dolandırıcılık o.. çin malı taklit çıkıyor genelde.. kanmayın böyle şeylere.. Dünya o kadar şeker bi yer değil :)

sahibinden.com'da 99 liraya sıfır Samsung Galaxy S4 olduğu yazıyor. Gelip yerimizden de alabilirsiniz diyor. Nasıl bir şey bu. 2 bin liraya yakın telefon nasıl 99 liraya satılır. Var mı daha önce bu tarz alış veriş yapan..

Maliyeti 99 Lira değil o cihazın :D İçi boştur onun, şu örnekte olduğu gibi.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=JRBA1qJExEc[/media]

Renkdaslarim yardiminiza ihtiyacim var 1.5 sene once almanyadan ps3 geldi hediye 12 gn slim yaninda 16 tane orjinal oyunum var ps3 üm kirik cizik veya crackli degil yaninda 2 ader kolda var kac paradan gider bu ?

Hepsiburada.com'da PS4 kampanyası var 1349TL, ya da The Last of Us bundle'ı ile birlikte 1499'a satılıyor. Haberiniz ola.

Ürün paralel ithalat değil bu arada Sony Türkiye garantili.

Üst Alt