mahmut tekdemir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yaw bu adam Tolga Ciğerci ve Topaldan bile üstün değildir,Milli takımda olsa ne olur olmasa ne olur,Oynayınca da sövülecek birisi Emre olmasa leşin teki gibi görünür yaw

Okay ilk zamanlarında 10 numara oynuyordu sonra merkez orta sahaya evrildi geçen maç Ersun defansın önünde oynatınca çuvalladı. Okay'ın merkez orta sahada çok iyi işler yapacağına inanıyorum Mahmut gelmiş 29-30 yaşına hiçbir espirisi yok Topal'ın bir tık altı

Ben de Okayın başarılı olabileceğini düşünüyorum. Daha genç de.

Ona bakacak olursak Emre de çöptü bugün. 1 maçlık form durumuna göre yorum yapmak saçmalık.
Abdullah Avcı büyük takım TD'si olamayacağını bugün gösterdi. Turu kendi elleriyle verdi resmen. Hem çok geç değişiklil yaptı, hem yaptığı değişiklik saçma sapandı.

Mahmut ve Tolga gibiler görev adamıdır. Yeteneği sınırlıdır, ama elinden geleni yapar. Etrafını iyi oyunculardan kurarsan, düzgün bir oyun şablonunda oynarsan sırıtmaz. Tıpkı bizdeki bu sene Tolga'nın performansı gibi.

Mahmut'un yerliler içinde geçen sene Oğuzhan ve Emre ile birlikte en iyi performans sergileyen yerli orta saha olması da zaten ne denli rezalet bir oyuncu grubuyla karşı karşıya kaldığımızı gösteriyor. Burası apayrı konu...

Ozan Tufan, Mehmet Topal gibi kazmaların oynadığı takımda Mahmut her türlü oynar. İddiamın arkasındayım. Ozan ile Mehmet'in milli takımda yeri yok!

HTC 10

Selçuk leşinin sözleşmesi uzatılacağına bu adamı alsak büyük iş olur.kendisini çok fazla izlemedim ama gördüğüm gösterişsiz tertemiz top oynuyor.takımımıza dahil edilmeli

Üst Alt