Mahmut Uslu: "Ben olsaydım Galatasaray'a kupayı vermezdim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahmut Uslu: "Ben olsaydım Galatasaray'a kupayı vermezdim"

Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu: ''2012 yılında yönetici olsaydım, o stattan ölümü alırlardı ama kupayı alamazlardı. Başkan da izin vermezdi. Tanımazdık kimseyi"

Mahmut Uslu: "Karanlıkta kupa alınır mı? Kimdi o zaman Galatasaray'ın CEO'su (Lütfü Arıboğan). Kim o adam. Araştırın bunu"

Mahmut Uslu: "Gökhan Gönül'e Fenerbahçe 2,25 milyon euro, Beşiktaş ise 1,75 milyon euro verdi..Bu işte başka bişey var demek ki"

Mahmut Uslu: "Daha önce 'Süleyman Seba'yı özledik' dedim. Şu andaki federasyon başkanı 'sana resmini yollayalım' dedi. Anlayışa bak."

Mahmut Uslu: "Galatasaray'la biz fedakarlık ediyoruz havuz konusunda. Bizim hakkımız 100 milyon avro. İki takımın hakkı 200 milyon avro"

Mahmut Uslu: "Bir adamla problemimiz var. 'Bu ateşle üfleyerek sönmez' diyenle. Yangın ne oldu? Arkadaşlarımız hapis yattı. Yangın söndü"

Mahmut Uslu, Sosa ile ilgileri olmadığını, Ben Arfa'yı ise düşündüklerini ama hocası ile barıştığı için şimdilik olmadığını söyledi

Mahmut Uslu: "Pereira takımı iyi çalıştıramadı. Kaçtı gitti. UEFA'nın ona ceza vermesi lazım. Türk olsaydı, şu anda vatan hainiydi."

Bunlari ciddiye almayin beyler bunlar timarhane kacaklari seviyesinde zekaya sahipler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Senin gibi çağdışı yöneticiler yüzünden Türk futbolu bu halde.Bize yarasalar da Türk futbolunun bekası için bu adamların gitmesi hayırlı.

hahaha ulan adamların içine nasıl oturmuş sahalarında kupayı kaldırmamız.1000 sene geçse unutamayacaklar.

Iki takim arasinda en buyuk olaylardan biridir sahalarinda kupa kaldirmamiz, bir digeri de bayrak dikmemizdi :D Icimin yaglari eriyor boyle kudurduklarini gordukce hahaha

Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu: ''2012 yılında yönetici olsaydım, o stattan ölümü alırlardı ama kupayı alamazlardı. Başkan da izin vermezdi. Tanımazdık kimseyi"
Af edersiniz ama hiç bir cacık yapamazdınız. Zira bizzat Başbakan verin dedi. O laf söyledikten sonra senin gibi yalakalar gıkını çıkartamazdı.

800px-Orangutan_Cincinnati_Zoo_002.jpeg

Kupa müzemizde buyur gel bak

Kimler tarafından nasıl kurtarıldığınızı herkes biliyor

Siz bu haltı yediniz ve bu leke herzaman üzerinizde kalacak

şikeci provokatör suç örgütünden farklı olmayan camia

Bu ateş üfleyerek sönmez

Bence türk futbolunun saha ici ve disi en büyük o.c. bu adam. Ne Aziz ne Ayi Volkan ne de baskasi, en büyügü bu herif.

Aziz bunun yaninda sevimli bir adam.

Üst Alt