Maicon Al Hilal'de İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon Al Hilal'de İddiası!

Bir miktar yaslandigi da hesap edilmeli . Yaklasik olarak aldigindan 1,5 ile 2 sene sonra satmis oluyorsun

Adam 22 den 24 e gelse olgunlasma dersin , bu ise yaslanma sureci artik

Bence 5 milyon dogru ise hic de kotu degil

Maicon'u severdim ama çok büyük düşüş yaşadı öyle böyle değil. Keşke aldığımız fiyata satabilseydik.

Gomis den sonra maicon ve ndiaye

O donemki maliyetli alimlari , guzel rakamli satislarla dengeliyoruz

Fakat mariano ve fernando kalacak dahi olsalar en buyuk problem belhanda ile feghouli

Bu 2 adamdan en az biri de gitse harika olur

Abi ben bu heriflere 0(sıfır) gozuyle bakiyorum
Feg
Belhanda
Maicon
Fernando(ozellikle bu çöp)

Bunlari satarken ne alsak kardir 5 maicon icin cok iyi para
hepsi için ortalama 5 desek toplamda 20 milyon euro temiz para 4'ü de gitsin ama bu sefer bu hıyarlara benzeyen transferler yapılmasın zira her seferinde tekrar satmaya çalışmak zorunda kalmayalım.

10 verecek halleri yoktu herhalde.

7 verdigimiz adami 1,5 sene oynattiktan sonra 5'e satmak pek fena degil bence. Hele hele böyle calkantili ve son zamanlarda iyiden cok daha fazla kötü performans gösteren bir adami elden cikarmak mantikli.

Aldigimiz fiyata yani 7 Milyona cekebilseler bonservisi muhtesem olur. Hadi insallah darisi Belhanda denen kazmanin basina. Zaten oyuncu satmamiz lazim yeni oyuncu alabilmek icin. Tek derdim insallah bu paralari yeni kazmalara yatirmaz Terim-Apo-Cengiz üclüsü.

Acil birilerini göndermek zorunda olmamız elimizi baya zorlaştırıyor, karşı tarafda mal değil tabiki kullanıyor bunu. Yine de olumlu, darısı Belhanda ve Feghouli'nin başına bizi gerçek anlamda zorlayacak bu ikisinin maliyeti.

Üst Alt