Maicon Kiralık Olarak Al-Nassr’da! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon Kiralık Olarak Al-Nassr’da!

Marcao'ya 8 milyon çıkış maddesi yazan kuştur. Yem atın, yazık günah. Yatırım için alınan adama öyle madde mi koyarlar ?

Luyindama‘nin parasi cikti en azindan. Eldeki parayi de hesaba katarsak. Senye Belhanda, Fernando ve Yunus’tan gelen Parayla yeni bütce oluşacak

Yok ya mesela yani diye soyledi biri.

Rahat olun bu yonetim dursun gibi GS i batirmak amaçlı yonetmiyorlar.

Dursunun skandallara bakin ya.

-Riva yi floryayi TL bazinda satti dolar bazli satacagina.

-Gross skandali

-Altyapidakilere ve herkesin umitli oldugu 2000 jenerasyonuna 7.5 lik cikis maddesi koydu.

-Kulubu adeta futbolcularin uzerine yapti.
Skandal maaslar ve sozlesmeler yapti.

-30 milyon kar taahhutu ettigimiz yilda 140 milyon euro zarar ederek rekor kirdi!! Ulan bugun borc alacak farkimiz zaten 220 milyon euro civari. Herif 1 yilda bunun 140 milyon eurosunu yaratti.

-UEFA dan men yedirtti.

-Poldi gibi markayi 2.5 milyona satti!!

- Sifir derbi galibiyeti, sifir sampiyonluk!!!

Say say bitmez.

Ulan bu dursuna olan kinim birgün biter mi acaba ? Herifi bir kaşık suda boğasım geliyor!
Hepsine ok ama Riva ve Florya konusunda ihaleyi dursuna sadece yıkmak haksızlık olur.

Genel kurul onayı iletişim gerçekleşti bu konu sonuçta. Onayı veren genel kurulun herşeyden haberi vardı. Ayrıca satılmadı.

İhaleyi kazanan İlk şirket cekilmeseydi çok iyi sonuç ortaya çıkacaktı zaten ama ihale hilesi yaptılar işte.

Proje sonunda artık ne kadar daha kasaya girecek beklemekte fayda olsada değerinin altında gitti varlıklar maalesef diye biliriz şimdiden.

Sorumlusu gk bence ama İlk olarak.

Artida olmamıza rağmen niye basmadik lyindama ya parayı
Yazın kullanamayacağı bu parayı
Opsiyonu yazdan önce kullanırsak yaza sarkiyormu

Elimizde kalacagina gitsin topunu oynasin reis. Kisiligi ile adam gibi adam olan Maicon vallah ben kendisinin iyi oynamasini takimda kalmasini isterdim ama olmadi takimla kimyasi fazla tutmadi.

Üst Alt