# Maicon Pereira Roque - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şahsen ben bu halini de beğenmedim. Özellikle aldığı her topu uzun olarak kullanmasına sinir oluyorum. Yerden pas atmak bu kadar mı zor ?

Galatasaray'da Maicon'un 52 dakika itibariyle performansı: İkili Mücadele: 6/6 Hava Topu Kazanma: 3/3
1f4af.png
1f4bb.png
Veriler: (Opta)

Kötü oynadığı zamanlarda eleştirdiğimiz gibi iyi oynadığı maçlarda da övmemiz gerekiyor bence Kupa maçında ve bu maçta gayet iyiydi. Yani Maicon standartlarında yapabileceği her şeyi yaptı

Tek kusuru artık büyük bir takımın stoperi olduğunu hatırlayıp her topu şişirmeyi bırakması lazım aç oyunu kanatlara Nagatomo-Mariano bu işi en iyi yapan kişiler geriden oyunu onlar başlatsın veya ver Fernando kursun oyunu Donk 'a ver onun da ayağı fena değil en kötü Muslera 'ya Serdar 'a filan dön ama artık aldığın her topu şişirmeyi bırak

Onun haricinde gerçekten iyi Maicon son 2 maça bakarak ...

Kötü oynadığı zamanlarda eleştirdiğimiz gibi iyi oynadığı maçlarda da övmemiz gerekiyor bence Kupa maçında ve bu maçta gayet iyiydi. Yani Maicon standartlarında yapabileceği her şeyi yaptı

Tek kusuru artık büyük bir takımın stoperi olduğunu hatırlayıp her topu şişirmeyi bırakması lazım aç oyunu kanatlara Nagatomo-Mariano bu işi en iyi yapan kişiler geriden oyunu onlar başlatsın veya ver Fernando kursun oyunu Donk 'a ver onun da ayağı fena değil en kötü Muslera 'ya Serdar 'a filan dön ama artık aldığın her topu şişirmeyi bırak

Onun haricinde gerçekten iyi Maicon son 2 maça bakarak ...
Fatih Hoca yine sağlam fırçaladı bunu,gözlerden kaçmasın.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hava toplarını kolay kolay vermiyor, fizik olarak da asla ezilmez. Ah bir de beli dönse elit bir stoper olacak ama yok işte..

Ama yine de geçen seneye göre 2 maçtır iyi. Geçen yıl lig devam ederken imza atmıştı. Umarım performansı artarak devam eder.

MAİCON god modu açtı bu maçta.

Bu arada arkaya adam kaçırmalarda maiconu suçlamak saçma bu adamın tank hızında olduğu ve pozisyon bilgisinin zayıf olduğunu zaten biliyoruz. Burada taktik hata var bu ağır savunmacıların ofsayt taktiği yapıp öne çıkmamaları gerekiyor.

Üst Alt