# Maicon Pereira Roque - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu herife verilen bonservis Denayere verilmis olsa, suan hem genc, ileride satabilecegimiz, hemde hizindan ve teknik kapasitesinden emin oldugumuz bi stoperimiz olacakti.

Bu adamın sıkıntısı beli dönmemesi ağır olması vs. değil nice stoperler var dünyada Maicon gibi ağır ve tek hamleli olan ama dünyanın en hızlı topçularına bile göz açtırmayan Alderweireld-Kompany-Hummels-Godin-Pepe gibi

Maicon 'n sıkıntısı bambaşka tamamen mental bence bu adam kesinlikle gözünü toptan ayırmayıp top nerdeyse oraya koşturmaya çalışıyor kesinlikle kendisinin ağır bir futbolcu olduğunu bilmiyor ağır bir defansçı kesinlikle rakibin hızlı oyuncularıyla 40-50 metre kaleden açılıp bire bir yakalanmaz Maicon sanki hemen geri dönebilecek gibi açılıyor taa orta sahaya kadar

0 konsantrasyon yav adam maçın en iyi oyuncusu olduğu anda bile tek 1 hatasıyla tüm takımı yakabilecek birisi

Vallahi bu adam da bile suç bulmuyorum.
Iyi bir stoper tandemi oluşturmak kolay değil uyum çok önemli çok örnek var ulfa-semih tomas-song popescu-bulent vs.

Çok ağır stoper önde oynayan bir takımiz yanında ki adam hızlı olmalı pozisyon bilgisi ıyi olmalı birde üstüne adamın son anda gönderilmek istendi adam mental olarak ne kadar verebilir kendini soru işareti.
Vallahi hoca hiç korkmadan ozanı oynatsin bundan kötü olmaz heralde.

Bir de dün ben kayseri de oynayan Kana Bıyığı çok beğendim şimdi ne alaka diyebilirsiniz stoper ve forvet rotasyonumuz anadolu takımlarından kötü Allah yardımcımız olsun.

dünkü mactan sonra oynamamli artik.
belhandadanin yedigi kirmizidan daha büyük hainlik yapti.
bilerek yapti da demek istemiyorum, kapsitesi bu.
azicik bi baski yendi an eli ayagi dönüyor.
bence artik donk oynamali stoperde, denayerden bile fazla is yapar.
yeterki süre versin hoca.

O sene iydigi doğrudur... Ondan sonra düşüş başladı
taraftar tepkisi filan bitirdi onuda.
ama yinede o seneden sonra iyi götürdü, sakatlik filan gecirdi sonra düsüse gecti.
maiconla kiyaslamak gercektende ona haksizlik.
adamda hirs vardi bikere.
maicon tam bi el bombasi, la hamle yapamayan stopermi olurmus, gitsin basket oynasin.
bence artik sira donkta, denayerden bile iyi yapar o isi.

Üst Alt