# Maicon Pereira Roque - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aslında Maicon kötü bir stoper değil hala avrupada piyasası olan büyük takımların formasını giymiş bir futbolcu

Kapalı savunmayla oynayan sert katı defans yapan rakibi geride karşılayan takımlarda eğer çok sakarlık yapmazsa her türlü iş yapar

Ama belkide şu STSL 'de Fatih Terim 'in sistemine en son uyacak stoper Maicon 'dur. Tudor döneminde Maicon ve savunma hattı geride kalıyordu top rakipteyken biz de katı bir defans uyguluyorduk Maicon gelen geçen tüm topları süpürüyordu ama Fatih Terim 'le olmadı olmayacakta

Devre arasında yarım kalan Arabistan transferini tamamlayabilir inşallah Maicon. Gelen parayla forvet transferi yapardık belki birde stoper kiralardık bizim içinde Maicon için de en hayırlısı bu olacak sanırım ...

Ya bu adam takımı sabote ediyor gibi hissediyorum. Nasıl bu kadar kötü oynayabilir anlayamıyorum yoksa. Aziz Yıldırım bizde stoper oynasa o bile utanır bir iki atağı keserdi. Bunda o bile yok.

Ya bu adam takımı sabote ediyor gibi hissediyorum. Nasıl bu kadar kötü oynayabilir anlayamıyorum yoksa. Aziz Yıldırım bizde stoper oynasa o bile utanır bir iki atağı keserdi. Bunda o bile yok.

Eşinden boşandı haberleri çıkmıştı bir ara ve yenge gerçekten bu sezonki maçlarda yoktu. Zaten ağır biri ve konsantrasyon problemi de yaşadığında hiç çekilmiyor. Kışın transfer olur umarım.

kralspor7072.gif

kavga sırasında gözüme çarptı. bizden 4-5 kişi felan tutamadı delirmişti kavga sırasında
futbolunu beğenmediğim ama karakterini beğendiğim ender futbolculardan. bu adamın başarılı olmasını istiyorum bizde 4-5 sene daha kalsın istiyorum ama olmadı. 2. melomuz olabilirdi

maicon.jpg

maicon2.jpg

kavga sırasında gözüme çarptı. bizden 4-5 kişi felan tutamadı delirmişti kavga sırasında
futbolunu beğenmediğim ama karakterini beğendiğim ender futbolculardan. bu adamın başarılı olmasını istiyorum bizde 4-5 sene daha kalsın istiyorum ama olmadı. 2. melomuz olabilirdi

Ekli dosyayı görüntüle 32063

Ekli dosyayı görüntüle 32064
serdarın adami tuttuğu pozisyonda yukarıdan allah ne verdiyse tokati geliştiriyordu sanırım, gözlerim beni yamultmadıysa saglam yapistieiyordu

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt