Maiga İmzayı Atıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maiga İmzayı Atıyor!

ne alaka ya saçma sapan yorum yapmayın lütfen

Benficadan 11 yiyen, diğer Türk takım u19 larından 4er 5er yiyen takımın oyuncusu değil mi birhan? Ben ciddi bir yetenek olduğunu düşünmüyorum. O kadar iyi olsa bence çoktan A takıma alınırdı. Jor u19da a takıma çıkabilecek kimsenin olmadığı raporunu vermişti. Boş hayaller kurmayın.

Benficadan 11 yiyen, diğer Türk takım u19 larından 4er 5er yiyen takımın oyuncusu değil mi birhan? Ben ciddi bir yetenek olduğunu düşünmüyorum. O kadar iyi olsa bence çoktan A takıma alınırdı. Jor u19da a takıma çıkabilecek kimsenin olmadığı raporunu vermişti. Boş hayaller kurmayın.

birhan geçen yıl kiralıktı full oynadı bu sene de kiralanmalıydı,altyapıda 40 gol atmadı diye küçümseniyor böyle oyuncular sonra leş diye yorum yapılıyor oyuncu değerlendirmesi takım üzerinden yapılmaz türkiyede takımlarımızın altyapıları kazanma,şampiyon olma üzerine kurulu oyuncu yetiştirme ve geliştirme yapılmıyor...sen benficadan 11 gol yiyen takım diye eleştiriyorsun o takımın hocası saffet dünyanın en kötü alt yapı hocası...bir sistemi oyun planı olmayan u21 liginde şampiyon olmaya çalışan altyapı oluşturursan tabii ki başarısız olur..iyi olan oyuncu a takıma alınırdı mantığını bırakın ülke futbolunda bu yapılmıyor siz bence genç oyuncular hakkında yorum yapmayın arkadaşım

U21 filan değil direk as takımda denenmeli elalem 18 yaşındaki oyuncuları Şampiyonlar Ligi'nde oynatıyor bizimkiler Tsl'de oynatmaya korkuyor.

Üst Alt