Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek’ten Galatasaray’a Gözdağı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek’ten Galatasaray’a Gözdağı!

Conte yavşak diye biz de mi yavşak olacağız? Malatya alt yapıdan 5 oyuncuyla çıksa rahatsız olur, başarıyı da içime sindiremem. Sindiriyor olsam zaten şikeli sezon ile övünen Fenerlilerden farkım kalmaz.

Neden ?

Ununu elemis elegini asmis .. mesela karabuk sence bize 2-0 dan 2-2 ye getirdigi mactaki motivasyon ile mi cikacak fb macina

Forum'a ilk yazdığın zamanlar ile şimdi ki arasında müthiş değişimin farkında mısın sen adam?

Nasil yani ? Elin italyasi yerim garanti diye avrupa sampiyonasinda irlandaya 9 adamini oynatmiyor normal karsilaniyor , o yuzden kalifiye olan ulkeler degisebiliyor

Simdi malatya alt yapidan 5 adamla ciksa neredeyse GS forumunda bile garipsenecek
Seni övdüğümün farkına var

Güzel değisimler sezdim sen de, eskiden postlarında sıklıkla kafa acıyodun şimdi müthissin

Neden ?

Ununu elemis elegini asmis .. mesela karabuk sence bize 2-0 dan 2-2 ye getirdigi mactaki motivasyon ile mi cikacak fb macina

O dediğin herkes kendi işine baksın olayı burada sökmez. Teşvik primi vermeseler bile Aykut gibi leş bir herif çıkıp rakibimizi dolduruşa getirebiliyor. Bugün biz kendi işimizi kendimiz halledemiyor olsak, bizde de Adnan Polat'ın Denizli'yi sözleriyle kullanması gibi biri çıkıp Karabük'ü kullabilirdi.

Seni övdüğümün farkına var

Güzel değisimler sezdim sen de, eskiden postlarında sıklıkla kafa acıyodun şimdi müthissin

Husnu niyetini sezdim zaten ama farkli fikir iletene hemen bir saldiri var

Men cezasi bekliyorum demek istiyorum mu demek mesela ?

Ben 1999 dan beri eksiksiz kombine aliyorum , deplasmanlara , yurt dislarina gidiyorum , sampiyonlar liginden mahrum kalmak benden daha cok kimi etkiler , sirf uzuntu degil hayat akisimi da etkiler

Basaksehir ile bjk konularinda cikinti goruluyordum cunku o donem onlar iyiydi olani soyledik , simdi biz duzeldik onu soyluyoruz , tutmak istemek baska durum tesbiti baska

Benden fanatiklik bekleniyorsa degilim , oyle konusmam isteniyorsa konusmam . Cikarimiza ne geliyorsa sakince onu hedefler beklerim hepsi bu

Sneijder konusu da ayni

Nasil yani ? Elin italyasi yerim garanti diye avrupa sampiyonasinda irlandaya 9 adamini oynatmiyor normal karsilaniyor , o yuzden kalifiye olan ulkeler degisebiliyor

Simdi malatya alt yapidan 5 adamla ciksa neredeyse GS forumunda bile garipsenecek

Elin Italya'lisi gruplardan cikmayi garantiledikten sonra eleme turunda cezali/sakat oyuncu riski olmasin diye 9 adami rotasyona sokmayi tercih edebilir. Fair play prensibine cok uygun olmasa da anlasilir.

Malatya 5 yedekle cikamaz cünkü:

1. TSL beraberlik primi yaklasik 1,5 milyon, galibiyet 3 milyon TL. Google'dan arastirip hesapladim, Malatya'nin saha ici hasilati 600-700.000 TL civari. Anadolu kulüpleri icin 1,5 milyon TL cok önemli bir meblag.

2. Maclari labaratuar ortaminda oynamiyoruz, rakip camialar ve medya var. Anadolu takimlarinin bile 5-6 attigi Zaladli Anakargücü'ne 8 attik diye 25 yildir camur atiyor rakipler.

Bu aciklama ölcülü, yadirganacak bir tarafi yok ama adamin ne dedigini bir önemi de yok. Sikeciler her halükarda ciddi tesvik primi teklif etmistir kilit oyunculara. Sadece puan kopartmak icin degil, oyuncularimizi sakatlamak ve kart cezalisi durumuna düsürmek icin bile ellerinden geleni yapacaklardir.

Beklentiyi söyleyeyim. Bunu bekleyecek çok kişi var burada.

Adil Gevşek : "Gs zaten şampiyon oldu, iç sahada sürekli kazanan 1 takım biz de 3-4 yiyip döneceğiz."

Dostum boyle denmez elbette ama illa kazanacagiz , puan alacagiz bla bla demenin amaci ne

Mamalamislar mi diyor itirafci gibi
İki yönden de değerlendirilebilir.

Ya cidden teşvik aldı ki öyle olsa bu tarz açıklama yapması biraz manasız olur. Tek anlamı baskı altına almak olabilir.

İkincisi de adları şikeciye çıkmasın diye önceden önlem alıyorlar.

Galatasaraya bu sezon yenilmeyen bir fb var , onunla da super kupada hesaplasiriz diyorduk olmadi

Malatya gelse yenilse kim ne diyebilir , ben tesvige filan inanmam fakat gelip puan almaya mecburi ifadeler de tamamen gosteri ve tiyatro

Anlamadığınız şey bu tür takımların yerel medyaları, yerel rekabetleri var. Dünya İstanbul ve medyasından ibaret değil. Oraya da mesaj vermek zorunda bu adam. Bir takımın Başkanı olarak adama mikrofon uzatıp maçla ilgili ne düşünüyorsun diye sorulduğunda vereceği cevap bu olur. Öyle tahrik edici vuracağız kıracağız dememiş zaten

Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek: "Malatyaspor bugüne kadar hakkı ve hukukuyla top oynamış bir takım. İddialar nedeniyle üzüldüm. Bu doğru bir şey değil. Galatasaray büyük bir camia. Galatasaray'a başkan adayı olan birinin çıkıp bu iddialarda bulunması çok üzücü. Yazıklar olsun."

DdBUihdXkAMxzl0.jpg

Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek: "Malatyaspor bugüne kadar hakkı ve hukukuyla top oynamış bir takım. İddialar nedeniyle üzüldüm. Bu doğru bir şey değil. Galatasaray büyük bir camia. Galatasaray'a başkan adayı olan birinin çıkıp bu iddialarda bulunması çok üzücü. Yazıklar olsun."

DdBUihdXkAMxzl0.jpg

Konu nedir

Ali Fatinoğlu@fatinogluali
Kulağımıza gelen cümleler inşallah doğru değildir.. Malatyalı futbolcuların primi kişi başı,200.000 tl diyorlar..

DdBUihdXkAMxzl0.jpg

Konu nedir
ali fatinoglu mu ney mactan önce malatyali futbolculara kisi basi 200.000 tl prim vaadinde bulunuldugunu iddia etti kulagina oyle gelmis kulagina sictigim.bi insan böyle ciddi bi iddiayi nasil ortaya atar mactan once sen birde baskanliga adaysin bu neyin kafası arkadas mal mi bu serefsiz?

EVA-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt