Malatyaspor Kalecisi Ertaç Özbir: "Muslera bana saygısızlık yaptı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
dffggf_1162.jpg

Malatyaspor kalecisi Ertaç Özbir, "Muslera'yı teselli etmek istedim. Yüzüme bile bakmadı. Trip atar gibi oldu. Buz gibi kaldım. Bana saygısızlık yaptığı için yumruk işareti yaptım" dedi.

TV100'e konuşan Özbir, Muslera'nın maç sonu yüzüne bakmadığını belirtti.

"FATİH HOCA'YLA HİÇ KONUŞMADIM"
"Maçı bırakırsan satılmış olursun, maçı bırakmazsan satılmış olmazsın. Benim Fenerbahçe, Beşiktaş maçlarıma da baksınlar. Fatih Hoca'yla hiç konuşmadım, kendisiyle tanışmıyorum"

"BANA SAYGISIZLIK YAPTIĞI İÇİN YUMRUK İŞARETİ YAPTIM"
Fernando Muslera'nın kendisine saygısızlık yaptığını iddia eden kaleci, "Maç sonrası Galatasaraylı futbolcularla teker teker tokalaştım. Muslera'yı teselli etmek istedim. Yüzüme bile bakmadı. Trip atar gibi oldu. Buz gibi kaldım. Bana saygısızlık yaptığı için yumruk işareti yaptım." dedi.

"CÜNEYT ÇAKIR KART GÖSTERİRDİ"
"Maçta zaman geçirdiğimi düşünmüyorum. Zaman geçirmiş olsaydım Cüneyt Hoca sarı kart gösterirdi." ifadesini kullandı.

lan şerefsiz dk 10 da vakit geçiriyordun, satılmış it
Ne dakika 10'u renktaş. 2-1 yenik durumdayken zaman geçiriyordu. Aynı şerefsizliği sedyeyle dışarı çıkıp hemen oyun giren küçük adem yaptı. Hatırlatmakta fayda var geçen yıl rizespor maçı bitmiş kırmızı kart yiyorsun ve 2 maç yoksun. O maçta da muslera andone sakatlanıyor. Profesyonellik 2-1 yenik durumdayken zaman geçirmekle olmuyor takımın sana ihtiyacı varken sahada kalmakla oluyor adem efendi. Sonra karın senin avukatlığını yapıyor.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt