Mamadou Sakho Bitti Bitiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mamadou Sakho Bitti Bitiyor!

mamadou-sakho-05-01-min.jpg

İngiliz basını, Liverpool’un 26 yaşındaki stoperi Sakho için Galatasaray’ın kiralama teklifini kabul edeceğini açıkladı.

Galatasaray, Liverpol’un deefanss oyuncusu Mammadou Sakho’nun transferini bitirme noktasına geldi. İlk olarak gazeteniz AMK’nın duyurduğu Fransız futbolcunun sarı-kırmızılı kulüp yolunda olduğunu İngiliz basını da yazdı. ‘Ada’daki yayın organları 26 yaşındaki stoper için Galatasaray’ın yaptığı 1 milyon Euro’luk kiralama teklifinin kırmızı-beyazlılar tarafından kabul edileceğini belirti.

Adı Milan ve West Bromwich Albion için de geçen deneyimli oyuncunun Galatasaray’a kiralanmasına Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Kloop’un da onay verdiği bildirildi. Alman çalıştırıcı sezon öncesi hazırlık kampında ters düştüğü Mamadou Sakho’yu as kadrodan kesmiş ve 23 yaşaltı takımına göndermişti. Fransız ismin, iki kulübün yapacağı görüşmenin ardından İstanbul’a gelerek imza atması bekleniyor.

Amkspor

GSC Portal

İngiltere kaynaklı ise ters köşe olabiliriz ancak bu transfer gerçekleşse dahi bizimkilerin iş bitiriciliği değil Klopp ve Liverpool'un insafı ve kadro mühendisliğinin ürünü olur.

Gözümüz defans oyuncusu görür. Bu adam gelirse ligin bir anda en az gol yiyen takımlarından birine dönüşürüz. Çünkü yediğimiz gollerin çoğu basit oyuncu hatalarından kaynaklanıyor.

geçen ben de bir ingiliz kaynaklı haber görmüştüm tam sevinecektim ki "According to AMK Sport" yazısını görüp hayal kırıklığına uğramıştım

muhtemelen kendi uydurdukları haberi alıntılayan ingiliz gazetelerini kastediyorlardır ingiliz kaynaklı diye , tam bir zırvalık

Üst Alt