Man of Steel (2013) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Man of Steel (2013)

Cevap: Man of Steel (2013)

hulk zıplar , ezer , oper sonrada 2 çay içer

heis superman'den bahsedioruz 200 tane hulk olsa ne yazaacak hepsini paketleyip gider gunes'in icine atar icabinda. herif sinirlendimmi 2500 mil uzunlugundaki kara parcasini kaldirip uzaya atiyo yauw dunyanin eksenini falan degistirior bildigin uzere. hulk ne

heis superman'den bahsedioruz 200 tane hulk olsa ne yazaacak hepsini paketleyip gider gunes'in icine atar icabinda. herif sinirlendimmi 2500 mil uzunlugundaki kara parcasini kaldirip uzaya atiyo yauw dunyanin eksenini falan degistirior bildigin uzere. hulk ne

Ne kadar komik bir tartışmanın içerisindeyiz farkında mıyız bilmiyorum. :D

Bu kahramanların özelliklerine baktığımızda Hulk'un bir özelliği gücünün bir sınırı olmaması. Bildiğim kadarı ile Supermanın gücü sınırlı. Ancak Hulk sinirlendikçe güçleniyor. Öte yandan ölmüyor da. Vücudu sürekli yenileniyor.

O yüzden dedim; yeterince sinirlendirildiğinde Hulk yenilmezdir diye. :)

Ne kadar komik bir tartışmanın içerisindeyiz farkında mıyız bilmiyorum. :D

Bu kahramanların özelliklerine baktığımızda Hulk'un bir özelliği gücünün bir sınırı olmaması. Bildiğim kadarı ile Supermanın gücü sınırlı. Ancak Hulk sinirlendikçe güçleniyor. Öte yandan ölmüyor da. Vücudu sürekli yenileniyor.

O yüzden dedim; yeterince sinirlendirildiğinde Hulk yenilmezdir diye. :)

yaw ne kadar guclenirse guclensin superman isik hizinda hareket eden tanri klasmaninda bi adam, kas gucuyle bir olurmu. hic anlam veremiyorum hulk vs. superman olayina ayni classta degiller. superman'in kapisacagi adam silver surfer'dir ornegin, hulk degil.

Silver Surfer dünyadaki hiç bir güç tarafından yenilemiyor diye biliyorum ben. Yani Silver Surfer bunların hepsinin üstünde. :D

Gerçi bir kere Hulk'a yenilmişti ama bence saçmalıktı.

yaw ne kadar guclenirse guclensin superman isik hizinda hareket eden tanri klasmaninda bi adam, kas gucuyle bir olurmu. hic anlam veremiyorum hulk vs. superman olayina ayni classta degiller ki. superman'in kapisacagi adam silver surfer'dir ornegin, hulk degil.

değil superdash

superman'e ss'de rakip olamaz. onun sörfünü alır çay tabağı yapar.

yaw ne kadar guclenirse guclensin superman isik hizinda hareket eden tanri klasmaninda bi adam, kas gucuyle bir olurmu. hic anlam veremiyorum hulk vs. superman olayina ayni classta degiller. superman'in kapisacagi adam silver surfer'dir ornegin, hulk degil.

Işık hızında hareket etme özelliği yok Superman'ın. Ayrıca ölümlü. Hulk ölümsüz. Vücudu sürekli kendini tamir ediyor. Aslında Tanrı klasmanında olan Hulk. Herkul gibi. :D

The Death of Superman diye bir şey var zaten Superman ölümsüz falan değil.

Hulk gücü ile Thor ise zeka ile yenebilir Superman'i.

Iron Man ve Captain America'yı yer Superman.

Işık hızında hareket etme özelliği yok Superman'ın. Ayrıca ölümlü. Hulk ölümsüz. Vücudu sürekli kendini tamir ediyor. Aslında Tanrı klasmanında olan Hulk. Herkul gibi. :D

nasil isik hizinda hareket etme ozelligi yok isik hizindan hizli bile hareket ediyo.

https://en.wikipedia.org/wiki/Powers_and_abilities_of_Superman

ayrica kendini iyilestirme superman'de cok daha suratli, ki kripton haric gunesten guc alabildigi surece superman de olumsuz dunyada.

The Death of Superman diye bir şey var zaten Superman ölümsüz falan değil.

Hulk gücü ile Thor ise zeka ile yenebilir Superman'i.

Iron Man ve Captain America'yı yer Superman.

cok pardon hulk hangi gucuyle yenecek bu adami ?

[video=youtube;fXdViWVgHq4]https://www.youtube.com/watch?v=fXdViWVgHq4[/video]

keza thor.

SS elinde bir kriptonit ile gelmediği sürece bence fazla şansı yok. Adını unuttum o taşın kriptonitti sanırım.

olurmu oyle sey heis, silver surfer'in neler yapabildigine bi goz at :ka19:

Hulk çok pasif kalır superman karşısında. Bir kere Superman oksijensiz yaşayabilir ama hulk yaşayamaz.

Silver Surfer ve superman bi nebze de olsa kapışabilir çünkü ikiside uzayda istedikleri gibi uçabiliyorlar.

superman>>silver surfer>>>hulk

Thor kriptonit ile işi bitirebilir. Adam marvel dünyasındaki en güçlü ve en zeki karakter.

Hulk ise kızdıkça güçlenen bir yaratık. Superman onu yeterince kızdırabilir. Superman Hulk'ı atmosfer dışına çıkartıp falan Hulk oradan bir şekil sağ çıkarsa daha da dünya üzerinde kimsenin şansı yok adama karşı. Hulk o raddeden sonra herkesi alır.

cok pardon hulk hangi gucuyle yenecek bu adami ?

[video=youtube;fXdViWVgHq4]https://www.youtube.com/watch?v=fXdViWVgHq4[/video]

keza thor.

olurmu oyle sey heis, silver surfer'in neler yapabildigine bi goz at :ka19:

"The Hulk possesses the potential for limitless physical strength depending directly on his emotional state, particularly his anger"

Bununla. :D

kriptonit falan soz konusu yapilmazki burda zayifliklarindan bahsetmioz, superman de onlarin zayifliklarini kullanir o halde ? thor'un cekicini alip 3 milyon km uzaga firlatir ne bok yiyecek thor ? hulk ne kadar sinirlenirse sinirlensin gezegenin eksenini degistirecek bir guce ulasamaz superman kahvaltidan once yapabilio bunu.

marvel dc karisik konusalim superman'in kalemi olan adam silver surfer gibileridir yine hulk mulk degil. superman'in uzerindekiler one above all, living tribunal spectre vs. superman'in de onlara karsi sansi yok tabi

Üst Alt