Manchester City, Cengiz Ünder İçin İstanbul'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester City, Cengiz Ünder İçin İstanbul'da!

Medipol Başakşehir, Cengiz Ünder'i isteyen Manchester City ile henüz bir anlaşma yapılmadığını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

"Kulüp yönetim kurulu üyelerimiz ile İngiltere’nin Manchester City kulübü yetkilileri arasında genç oyuncumuz Cengiz Ünder’in transferi hakkında 4 saat süren bir görüşme gerçekleşmiştir. Yapılan görüşmeler sonrası henüz bir anlaşmaya varılamamıştır."

BeİN

Ben hala henuz erken oldugunu dusunuyorum kendisi icin, ama eger ben yaparim diyorsa ve kendine guveniyorsa gitmelidir. Sahsen City kadrosunda yer bulacagini da dusunmuyorum zaten onun oynadigi bolgelerde cok kaliteli oyunculara sahip M. City. Kiralik gonderilmek icin de City'ye gitmezdim onun yerinde olsam. Keske Arsenal talip olsa orada oynama sansi daha yuksek.

FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Medipol Başakşehir, toplantıda Manchester City'nin yaptığı 9 milyon Euro bonservis teklini reddetti.

Cengiz Ünder'i altyapısından çıkaran Altınordu'ya sözleşme gereği bir sonraki satıştan %25 yetiştirme payı verecek olan Medipol Başakşehir, genç yıldızı düşük bir rakama satmak istemiyor. 10 milyon Euro'nun üstünde teklifler bekleyen Medipol Başakşehir, Manchester City ile pazarlıklarına devam edecek.

Açın şu çocuğun önünü. Evet büyük bir ihtimal kiralanacak ama o bile daha çok hayrına olur.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Kesinlikle gitsin City´den daha zayif herhangi bir takima, iyi bir ligde kiralik gitmesi, oynamasi acisindan da yeterli bir referans olacaktir üzerindeki city eteketi.

Ben hala henuz erken oldugunu dusunuyorum kendisi icin, ama eger ben yaparim diyorsa ve kendine guveniyorsa gitmelidir. Sahsen City kadrosunda yer bulacagini da dusunmuyorum zaten onun oynadigi bolgelerde cok kaliteli oyunculara sahip M. City. Kiralik gonderilmek icin de City'ye gitmezdim onun yerinde olsam. Keske Arsenal talip olsa orada oynama sansi daha yuksek.
Arsenal'e gitse de kiralık gönderilecek çünkü çalışma izni çıkmaz. Enes'in kiralanmasının asıl sebebi de oydu zaten.

city tek başına geleceğin milli takımını geliştirior ve oluşturuyor :005:
keşke pubiş reizide ilk onlar alsaymış

Calisma izni cikar mi cikmaz mi bilemiyorum, buyuk ihtimal cikmaz dedigin gibi. Sadece 4 defa A milli takimda forma giymis, bu rakam biraz daha fazla olsaydi bu bir problem olmazdi kanimca.

Çıkmaz.
In order to automatically qualify for a work permit today, a non-EU player representing a team in the top 10 of the FIFA rankings must have played in 30 percent of his competitive national team fixtures over the last two seasons. Friendlies don't count. For a player representing a national team ranked 11-20, he must play in 45 percent of the matches from the preceding two years. Players from teams ranked 21-30 need to play in 60 percent and those from teams ranked 31-50, 75 percent. Players from a team ranked higher than 50 need to make a special application for a work permit.
Here Are the European Premier League Players Who Might Not Get Work Permits After Brexit - VICE Sports

An itibariyle 33. sıradayız. Son 1 yıldaki resmi maçlarımızın (21'den küçük olduğu için) %75'inde oynamış olması gerekiyor.

Üst Alt