Manchester City Takip Başlığı - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester City Takip Başlığı

Olabilir bence bir noktada Barça'ya da dönecektir çünkü Barça böyle devam etmeyecek ama şu an kurduğu düzen sunulan imkanlar vs. düşünülünce biraz daha kalmak isteyebilir. Bir de CL almadı hala

Ama sözleşmesi seneye bitiyor 2023'te bırakacak mı ben hiç sanmıyorum işte
Elinde bir 9 numara olmadığından eleme usulü formatlarda otobüsü çekenlere çözüm bulamıyor bazen geçen sene bir 9 numarası olsaydı almıştı mesela bence.

Elinde bir 9 numara olmadığından eleme usulü formatlarda otobüsü çekenlere çözüm bulamıyor bazen geçen sene bir 9 numarası olsaydı almıştı mesela bence.
Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse bayağı da şanssızlıktan eleniyor bayadır Liverpool haricinde. Haaland kesin gelecek ben gelmemesine ihtimal vermiyorum Real Madrid dışında gerçekçi bir alternatif de yok bence. Eh Mbappe ile aynı takımda olmak istemeyebilir gibi geliyor o yüzden Haaland gelince manyak bir şeye dönüşebilir takım

Tek sıkıntı şu ki bu hesaplar Ibrahimovic için de yapılıyordu Pep çok istemişti o dönem ve Eto'o gibi bir efsaneyi kovar gibi yollamıştı ki tarih onu bu konuda haksız çıkardı. Bence David Villa gibi bir herif bulurlarsa daha iyi olur

images

Üst Alt