Manchester City'den Ivan Rakitic'e 50 Milyon Euro'luk Teklif! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester City'den Ivan Rakitic'e 50 Milyon Euro'luk Teklif!

İngiliz devi Barcelona'nın yıldızına kancayı attı.
i

Chelsea, Leicester ve Liverpool mağlubiyetleriyle şampiyonluk yolunda rakiplerinin gerisinde kalan ve İlkay Gündoğan'ın sakatlığıyla da orta sahada büyük güç kaybeden Manchester City'de teknik direktör Pep Guardiola, Ivan Rakitic operasyonu başlattı. 2014/2015 sezonu başında 18 milyon euroluk bonservis bedeliyle Sevilla'dan Barça'ya transfer olan Hırvat orta saha için City'nin 50 milyon euroyu gözden çıkardığı belirtildi.

morinho 120 milyon euroya pogbayi alarak ne kadar doğru iş yaptığını anlatıyor böyle saçma rakamları gördükçe..ilkay 40+ rakitic 50 ettimi 90 milyon boşa giden para..umarim jose grizman + dybala ikilisine de 200 milyon euro verir de yeniden büyük mancester yunaytısi izleriz..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

satsa kimi oynatacak ? yedeği arda'yı mı ? arda o bölgeyi kaldıramaz rezil eder bırakır.
adamlar zaten transferinden kazık yedi arada bir oynatayım da bari piyasası ölmesin birisine okuturum derdinde.

120 milyon euro etmez dünya üzerinde hiçbir canlı
orasına yüzde yüz katılıyorum..
bana kalsa futbolcuların aldığı maaşlara ve ödenen bonservise tavan ücret koyarım..
burdaki tezim şu; boşa harcanan bir sürü çöpe 30,40 vereceğine performansı garanti adama 100 vermek daha karlıdır diyorum..
arsenal xhakaya, liverpool vjanalduma, man city ilkaya 35-40 civarı bonservis ödediler 1-2 yıl sonra bunlara tukaka diyip başka sıradan topculara 30-40 basacaklar
ama 1 kere verip en kaliteyi alan man.u kazançlı çıkacak uzun vadede..
şu an dybala hem gençli hem çok yönlü yetenekleriyle en büyük yıldız adayı mesela..
bu adama mesela 120 milyon euro verip almak
martiala 50, dembeleye 20, icardiye 50 vs almaktan çok daha karlı ve mantıklıdır benim hesabımca.

Üst Alt