Manchester Maçında Orası Cehennem Olacak mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester Maçında Orası Cehennem Olacak mı?

Cevap: Manchester Maçında Orası Cehennem Olacak mı?

rahat olun ultrAslan baskani ne dedi gecen sene

simdiden sampiyonlar ligi icin koreografilerimiz hazir muhtesem sovlarla avrupaya sesimizi duyuracagiz :happynew::happynew::happynew::happynew:

meşalelerle desteklenmiş cehennem temalı 3D kareografi yapmamız lazım

şeytan figürü ile cehennem kareografisi yapılabilir.

tamamen her tarafıda kırmızı meşalelerle süslenir.

bide ona uygun dehşet salacak bir müzik.

mükemmel olur. hatta tek bir tribünde değilde bütün tribünlerde ayrı ayrı şeyler yapılsa mükemmel olur.

Bu kadar ergen olmasına da gerek yok ama kesinlikle marş ve 4 bir yanın meşalesi ve meşaleyi etkili kılan KIRMIZI IŞIK olmalı yoksa işe yaramaz ...sahanın kenarları konserleki gibi alev puskurten aletler olsa harika olur

Ya keşke hayallerin yarısı gerçek olabilse:D

eger ceza filan olmicaksa

sahaya kesinlikle atilmicak sekilde

sadece ultraaslanin kontrolünde mesaleler yakilsin

dört bir tarafta

süper olur:D:D:D:D

zaten her tribünde 50 tane yakilsa toplam 200 tane yapiyor

önceden kimler yakacak belirlenir görevlilerden ve kesinlike sahaya atmaya kalkani temiz bir dayak bekler

diye uyarilar yapilsin

süper olur

Meşale yakılma riskine gireceklerini sanmıyorum ama maçtan önce kareografi eşliğinde o havayı tattırabiliriz onlara. Maç içinde de fena bir baskı kurmalıyız üzerlerinde. Bunu Arena'daki ilk Fener derbisinde çok iyi yapmıştık, o kadar leş bir takımımız olmasına rağmen ilk yarıyı 1-0 önde kapatmıştık şikecilere karşı. Ama 2. yarı ne olduysa bir anda baskı durdu, sarı-kırmızı şampiyon cimbom tezahüratları başlayınca adamlar gayet rahat oynadılar. O maçı hatırlayan varsa bilir. O maçın ilk yarısı kadar büyük bir baskı kurduğumuzu hatırlamıyorum. İşte o baskıyı Manchestar maçında tam süreye yaymalıyız.

WELCOME TO HELL TOYMPA STADIUM - YouTube yarısını kırmızı ışıkla yapsak arkadan hell march la efsane stad oluruz hakikaten adımız duyulur yemin ediyorum
Meşaleleri yakarken bi yandan da şu videodaki marşı söyleriz dehşet olur.

[video=youtube;YvfFVK6O_4M]https://www.youtube.com/watch?v=YvfFVK6O_4M&feature=player_embedded[/video]

2.20'ye gelin.

Meşaleler sahaya atılmazsa sorun olmaz diye düşünüyorum.

Önce havalimanında 1993 teki gibi güzel bi karşılama(güzel derken ironi anlamında)

Sonrada maç başlamadan önce kareografi,sonrada meşaleler falan yakılır

Maç başladıktan sonra marş ve inanılmaz bi baskı kurarız

Sonra maç hayırlısıysa iyi biterse meşaleler yeniden yakılır

Trabzonluların otelde kalan yabancılara yaptıkları gürültü gibi bizde uyutmasak mı otelde bunları :D

Meşaleye gerek yok yeni bi desibel rekoru kırarız olur biter, ayrıca şu mikrofonla"haydi büyük galatasaray taraftarı , hep birlikte" diyen herif susar inşallah ya s.çıyor bütün atmosfere. her maç da yapıyo o pisliği :)

Euroleague'i nasıl yarattığımız tribün atmosferleriyle salladıysak ManU maçında bunun ötesine geçmeliyiz. Hakkını verirsek hem günlerce Avrupa'da gündem oluruz hemde saygınlığımız artar. O maçtan sonra Arena'ya gelen her takım psikolojik bir baskıyla sahaya çıkar. Allah utandırmasın ..

Meşaleleri yakarken bi yandan da şu videodaki marşı söyleriz dehşet olur.

[video=youtube;YvfFVK6O_4M]https://www.youtube.com/watch?v=YvfFVK6O_4M&feature=player_embedded[/video]

2.20'ye gelin.

2.20'ye gelin yazmışsın hiç gerek yok.. o atmosfer o baskı o cehennem ayaklarını ilk yere bastıkları zamanda başladı..

Mençistır ib..nesi kolla kendini diye haykıran ve o stadı cehenneme çeviren bizim amcalarımız abilerimiz kardeşlerimiz renktaşlarımız..

Hali hazırda Stadı yöneten ultrAslan.. biz onlardan cehennem temalı bir kareografi yapmasını bekliyoruz..

Başta ultrAslan olmak üzere 50 bin taraftarımız birşeyi aklından çıkarmayacaklar.. bu stadı Cehennem yapanların kemiklerini sızlatmayacaklar..

Sadece Pegasus tribünü değil tüm tribünler kimi neden niçin temsil ettiğini hatırlayacak..

Burası Cehennem burası Canımız Evimiz Alisamiyern Stadının yeni hali.. Alisamiyen stadındaki ruhu taraftar henüz taşıyamadı..

Ben inanıyorum ki Manchester United maçı ile o ruh ARENA'ya gelecek..

Ben inanıyorum o gün o stad Cehennemin DİBİ olacak..

Ferguson o gün geldiğinde nereye geldiğini bir kez daha görecek..

Burası ARENA CEHHENEMİ burdan çıkış yok..

simdiden deli gibi heyecan yaptim la

3 cl macina da gitmeyi planliyom, bursadan

istemem, cezadan falan digil

biz orayı cehennem yapıp onlar da bize cakıp giderse pert oluyo sonuc :ayatollah: cok guclenirsek 2 3 hafta icinde ok ama.

Üst Alt