Manchester United Takip Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Takip Başlığı

Cevap: Manchester United Official | Glory Glory!

Giggs: “United’da kalacağım”

Manchester United’ın sembol isimlerinden biri olan Ryan Giggs, sözleşmesini uzatıp tecrübelerini genç kuşağa aktarmak istediğini ifade etti.

35 yaşındaki tecrübeli orta saha oyuncusu Alex Ferguson’un vazgeçilmez oyuncuları arasında yer alıyor.

Tecrübeli teknik adamın Giggs’i takımda tutup gençlerin onun tecrübesinden yararlanmasını istediği belirtildi.

Bu sezon 5 asist yapan ve ilk golünü geçen hafta oynanan West Ham maçında kaydeden tecrübeli oyuncu, bir sezon daha Kırmızı Şeytanlarda forma giymek istediğini gizlemiyor.

“Bu sezon sonunda emekli olmayacağım. Bırakacağım yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Kulübümle yeni sözleşme için görüşmeler sürüyor. Umarım görüşmelerden olumlu bir sonuç çıkacak “

“İşler çok iyi gidiyor ve oynadığım futboldan çok keyif alıyorum. Daha önce hiç bu kadar istekli ve yetenekli bir kadroyla oynamamıştım. Niyetim bir yıl daha United’a hizmet etmek “

ŞEYTANLAR ÇOK RAHAT!..

Manchester United, İngiltere Federasyon Kupası'nda (FA Cup) karşılaştığı Derby County'yi farklı yenerek çeyrek finale adını yazdırdı.

Kırmızı Şeytanlar, deplasmanda Derby County'yi 4-1 yendiler. Manchester United'ın golleri, 29. dakikada Nani, 44. dakikada Gibson, 49. dakikada Cristiano Ronaldo, 81. dakikada Welbeck'ten geldi. Derby'nin tek sayısını ise 56. Addison kaydetti.

dile kolay 14 maçtır gol yemiyor manchester united.gol atan oyuncuyu yılın futbolcusu seçmek gerek :)

CR7 son dakikada harika bir frikik atti ama balli cesar tuttu :D

Ibo cok kötüydü mac boyu, Ingiltere ManU alir ;)

Görücem ben sizi inter macında neremle gülcegimi sasırıcam;) Mourinho once sizi aglatıcak seneyede bize gelip ligin anasını aglatıcak.

Nerenle gülüyorsun?:D

İbo'da pek birşey yapamadı hani?!

Neyse,şimdiden bende büyük konuşup komik durum gelmiyeyim :) 2. maçın sonunda geçersek turu bayrağımla çıkarım tura :)

4 te 1 yaptılar bugün...

Barclay's Premiership (yolda)

FA Cup (yolda)

Carling Cup (havaya kaldırıldı)

UEFA Champions League (yolda)

Beyler, gruba da bekleriz. İlk mesajdaki logoya tıklamanız yeterli ;)

oraya beni de yazmazlar mı?

Osman,oraya derken konunun baş sayfasındaki yere demek istedin sanırım..fakat o konuyu açan üye bayağdır foruma girmiyor.. ama sen istiyorsan bu guruba katılabilirsin.. Yukarıdaki Kaan üyeninde belirtmiş olduğu grup.. https://www.gscimbom.com/forum/grup/manchester-united-official-fan-club-glory-glory.html

Haftaya bugünü ve saat 17.00 yi sabırsızlıkla bekliyorum.. :)

anticrouch hayranı ve ilgi duyduğu liverpool hayranı murat'ı da bekliyorum.. :)

Fulham - man.U maçı söylemeye bile gerek yok aslında kimin yendiğini falan ama bu skorda söylenmeden geçilmezki canım... :cool:

evet 0-4 maç skoru.. :cool: Muhteşemsiniz Kırmızı ŞeytanlarıM....

Tevezzzz diyorum başkada bişe demiyorummmm :cool:

O değilde sene başında Ntvspor yorumcuları İngiltere şampiyon kesin Chelsea.Manchester bitti tarzı yorumlar yapmıştı.Onları bir kez daha dinlemek isterim ben :D

nasıl bir ciddiyettir bu yaa 3 günde bir farklı farklı kupalarda birbirinden zor rakiplerle karşılaşıp hepsini birden hemde gol yemeden yenmeyi nasıl becerebiliyorlar.bizim maç seçen futbolculara bu takımı göstermek lazım.adamlar hiç işlerine yaramayacak carling kupasını bile kazandı.ligde uçtu gitti,kupada yarı finalde,şampiyonlar liginde çeyrek finale çok yakın,ingiltere süper kupasını kazandı,dünya kulüpler şampiyonasını kazandı bir tek süper kupa finalinde zenite kaybetti.

Aman konu boş durmasın.Efsane ile devam edelim.. :)

n1204574048388944275314.jpg

Üst Alt