Manchester United Takip Başlığı - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Takip Başlığı

Gea
Bissaka Maguire (Lindelöf) (Shaw)
(Matic) Pogba
Greenwood Fernandes Rashford
Martial

Net olarak bir sol bek ve stoper sart. Orta sahaya da bir oyuncu alinmali.​

Gea
Bissaka Maguire (Lindelöf) (Shaw)
(Matic) Pogba
Greenwood Fernandes Rashford
Martial

Net olarak bir sol bek ve stoper sart. Orta sahaya da bir oyuncu alinmali.​

Katılıyorum ama şöyle. Alınacak sol bek oyunun iki yönünde de çok iyi olmalı. Yoksa Shaw devam etmeli. Alınacak stoper hızlı olmalı, yoksa Lindelöf yeterli olur.

Orta saha için sert bir eleman lazım. AWB’nin orta saha versiyonu olsa Utd’ı direk şampiyonluk potasına koyarım.

Forvete transfer şart. Martial ve Rashford’u hep savundum ve beğendiğimi söyledim ama ikisi de istikrarsız. Gençler ve çok kaliteliler ama bir o kadar da istikrarsızlar...

O bölgeye mesela Haaland çok iyi olurdu.

Ne olursa olsun Utd önümüzdeki yıllara damgasını vurabilir. Çok sayıda acayip kaliteli ve genç oyuncuları var. Bunu sene başında dile getirmiştim. Bir de üstüne Fernandes’i aldılar.

Hakikaten helal olsun. Dünyanın en aptalca transferlerini yapan takımından, zekice adımlar atan bir takıma dönüştüler...

Bruno Fernandes bu zamana kadar neredeymiş yav De Bruyne'den sonra dünyanın en iyi 10 numarası,Sancho'yu istiyorlar ama Greenwood çılgın atıyor ama Sancho soldada oynayabiliyor Rashfordu forvete atabilirsin falan baya iyi bir hücum hattı olur.Defansta Çağlar-Maguire ikilisi yapıp solbekede Chilwell gelirse Liverpool ile iyi bir yarış izletirler.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Manuya verilen penalti neymis oyle yaw rezillik. Ingiliz hakemler ve vardaki denyolar bizimkilerden de rezil. Arsenal-lestir macinda da ofsaytı görememişlerdi.

Bir anda farklı bir yere geldiler. Birkaç oyuncu takımın resmen çehresini değiştirdi.
Savunma hamleleriyle seneye ilk 4’te yer alırlar gibi.

Onleri acik ama bir orta saha ve poset hamlesiyle onleri tamamen acilir. Defansa cok gerek yok adamlar zinchenkoyu delphi bek oynatiyor. Liverpool hulldan charltondan adam alip oynatiyor takim kotu olursa defans bisey yapamaz pek. Simdi ileri 3lu kale ve orta sahadaki 2li gercekten goze hos gelmekte. 1 orta saha ile yaman bir ekip olur. Poset ile de samp adayi

Manunun genç yetenekli isimleri olsa da rakiplerine bakınca liverpool S-M-F. City A-S-M .. Cityden foden da müthiş yetenek ama 2 senedir ancak rotasyona katılabiliyor..Yani bu işler dediğiniz adamlarla olmaz sene başı stoketan aldıkları çocuk show yapıyordu greenwood top suremiyordu şimdi tam tersi oldu greenwood öne cikti genç oyuncularin dönemsel iniş çıkışları çok oluyor..
Manunun yarışa katılması için 4- 5 tane 11 oyuncusu alması lazım.. herşeyden önce de net bir santrfor gerekiyor martial rashfordla o iş olmaz

Üst Alt