Manchester United'da Kaos Devam Ediyor: Jadon Sancho Kadro Dışı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United'da Kaos Devam Ediyor: Jadon Sancho Kadro Dışı!

1694703690517.png

Manchester United, disiplinsiz davranışları nedeniyle Jadon Sancho'nun kadro dışı kaldığını açıkladı.

Devre arası için kendisine kulüp bakılması istendi.

Bu zaten Tan Hag öncesi sorunluydu, bir yerde okuduğuma göre kulüpte oyuculardan tut da calisanlara kadar bikmislar bunun tavır ve kaprislerinden.

Öyle ya da böyle rotasyon katkısı veren bir adamdı 2 sezondur, şu an onu da kaybettiler.

Bu şekilde kimse para vermez.
Keramettin hocam alt yapıdan random birini çıkardıkları zaman bile rotasyon katkısı alıyorlar zaten mevzu şu ki o kadar para verilen adamın üst düzey olarak hiç katkı verememesi.
Zırt pırt teknik direktör değiştirmenin bedeli bunlar hep. Her gelen 300-400m euro saplıyor gidenin yerine gelen de aynısını yapıyor büyük sıkıntı doğuyor.

Keramettin hocam alt yapıdan random birini çıkardıkları zaman bile rotasyon katkısı alıyorlar zaten mevzu şu ki o kadar para verilen adamın üst düzey olarak hiç katkı verememesi.
Zırt pırt teknik direktör değiştirmenin bedeli bunlar hep. Her gelen 300-400m euro saplıyor gidenin yerine gelen de aynısını yapıyor büyük sıkıntı doğuyor.
Reis ben Dortmund döneminden beri yazıyordum sen de zaten biliyorsundur İngiltere’de balon olarak görülüyordu Sancho baştan beri, Bundesliga topçusu diye alay ediyordu İngilizler. Hatta başarılı olamayacağına da emindim az çok ama böyle 90 verilen adamları zorlamak, kolay vazgeçmemek lazım.

Bir de Mourinho falan neyse ama Ten Hag geliştiriciliğinden dolayı tercih edildi diye düşünmüştüm, bu konuda da pek ilerleme yok.

Rashford sağlam ve iyiken Manchester iyi, diğer türlü kötü. Bruno da Ronaldo öncesi dönemine dönemedi malum.

Reis ben Dortmund döneminden beri yazıyordum sen de zaten biliyorsundur İngiltere’de balon olarak görülüyordu Sancho baştan beri, Bundesliga topçusu diye alay ediyordu İngilizler. Hatta başarılı olamayacağına da emindim az çok ama böyle 90 verilen adamları zorlamak, kolay vazgeçmemek lazım.

Bir de Mourinho falan neyse ama Ten Hag geliştiriciliğinden dolayı tercih edildi diye düşünmüştüm, bu konuda da pek ilerleme yok.

Rashford sağlam ve iyiken Manchester iyi, diğer türlü kötü. Bruno da Ronaldo öncesi dönemine dönemedi malum.
Sancho özelinde söylenecek bir şey yok zaten hatta Antony de aynı şekilde maksimum 40-50 bandında ücret ödenmesi gereken futbolculardı.
Ben şahsen Ten Hag'ın bir şeyleri değiştireceğini düşünüyorum fakat hem kulübün satılamaması olayı hem sakatlıklar adamın planlarını baya etkileyecek gibi görünüyor.

Üst Alt