Mancini ile Yollar Resmen Ayrıldı! - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mancini ile Yollar Resmen Ayrıldı!

Uefa manşete taşıdı.

Bp2pzrSCMAAXbfw.jpg

Aykut Kocaman gittiğinde GALATASARAY taraftarı ne kadar üzüldüyse,

şimdide Mancini gittiği için FB taraftarı o denli üzgün. Hatta daha üzgün.

mancini kariyeri tartışılmaz ama GS ile uyum sağlayamadı.

Sonuç olarak bundan sonrası için isimden çok umarım GS yapısına ve Türkiye futboluna uyum sağlayacak birileri gelir.

ARTIK KABUL EDİN BURASI TÜRKİYE VE BURADA İŞLER DÜNYADA YÜRÜDÜĞÜNDEN FARKLI YÜRÜYOR.

MORİNHO GELSİN 1 SENE İÇİNDE YERİN DİBİNE SOKULMAZSA BRŞEY BİLMİYORUM...

Hayırlı olsun...

Semih i sağ bek oynatan, Sneijder i sola hapseden, sağ tarafı komple Bruma nın üzerine yıkan hoca evet bayağı büyük geldi bize

Ciddi olamazsin... Bir fenerli sende degisik yazmazdi emin ol!

Semih sag bek oynadi da Veysel Sabri Salih den kötü mu oynadi?? Ikinci sefer macin adami bile oldu be!

Sneijder deme bari :happy: Mancini geldi Sneijder i o zaman gördük. Üstelik sanki keyfinden sol kanat oynatmis gibi yazma buraya.

Sag kanati komple Bruma'ya yikmismis, 3-5-2 dizilisi nasil oynanir bi habersin :( üstelik bu bir kereye mahsus idi ve üstelik kupa macinda bilmem kacinci lig takimina karsi!

Allahım bu ne mutluluk :D Son zamanlarda aldığım en güzel haber bu :asd: Güle güle Mancini, bir daha TR'ye adımını bile atma! :asd:

Yolu açık olsun. Açıklamasında hedeflerden felan bahsetmiş. Demekki bazı istekleri yerine getirilmeyecek gibi bir durum oldu. Ve hocamız gitti.

Sabahtan beri işten başımı kaldıramadım, dünyadan haberim yok.

Nötr bakıyorum Mancini' nin ayrılışına. Bu ayrılık olacaksa daha önce sezonun son maçının hemen ardından olmalıydı bence. Neredeyse yaz kampı başlayacak teknik direktör yok ortada. Umarım en geç önümüzdeki hafta içerisinde hallederler.

Lucescu' dan başkası da Mancini' den daha başarılı olamaz diye düşünüyorum maalesef.

Hoş Ünal Aysal ilginç bir adam, egolardan arınmış birisi, Fatih Terim' i geri getirirse şaşırmam. :)

Üst Alt