Mancini Rekorlar Kitabına Girdi: 36 Maçtır Milli Takımlar Düzeyinde Bileği Bükülmüyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mancini Rekorlar Kitabına Girdi: 36 Maçtır Milli Takımlar Düzeyinde Bileği Bükülmüyor

Fatih hoca milli takım için bizi satıp Demirörenle kikirdeyip röportaj verdikten sonra Mancini gelip bizi Juventus ve Realin olduğu gruptan çıkardı.Devre arasında adama 9 transfer yapıldı ama Telles hariç alayı leşti ve dolayısıyla şampiyon olamadık ama Türkiye kupası ve şampiyonlar liginde başarılıydık. Bozuk para gibi harcadığımız eyyamci olmayan , evlatçılık yapmayan , her türlü başarısızlıkta futbolcusunu ve yönetimini satıp kendine fatura çıkarmayan elit bir hocamız vardı.Ne kadar hasret kalırsak kalalım oluyor böyle adamlar.
İllaki savunucusu çıkar hocam. Ünal Aysal bu kulübe gelmiş en rasyonel adamdır. Başkanla teknik direktörün arasındaki farkı tüm ülkeye gösterdi ama hâlâ terim fanları suçu Aysal'a atar sevmezler. Neden? Çünkü Aysal Galatasaray Klübü Başkanlık makamını teknik direktör yada başka mevkilere ezdirmemiştir. Finansal konuda yönetimsel her eleştiriyi hakeder ama makam hiyerarşik düzen ve olması gerekeni tüm Galatasaraylılara göstermiştir.

İllaki savunucusu çıkar hocam. Ünal Aysal bu kulübe gelmiş en rasyonel adamdır. Başkanla teknik direktörün arasındaki farkı tüm ülkeye gösterdi ama hâlâ terim fanları suçu Aysal'a atar sevmezler. Neden? Çünkü Aysal Galatasaray Klübü Başkanlık makamını teknik direktör yada başka mevkilere ezdirmemiştir. Finansal konuda yönetimsel her eleştiriyi hakeder ama makam hiyerarşik düzen ve olması gerekeni tüm Galatasaraylılara göstermiştir.
Galatasaray bunu herzaman bilir,o eğitim var merak etme,biat yoktur,cebini düşünen de herzaman vardır o ayrı bir şey.
Terim de sadece td değildir
Bunu da tüm Türkiye bilir zaten.

Onursal bir duruşu var hocanın klüpte,bi zahmet hiyerarşi ile ast üst işini karıştırmayalım

Senelerdir şu adamın bize yaşattığı rezil futbol ve kaybettirdiği para + rakipleri nasıl palazlandırdığı ortadayken şu adamı savunmak için bana algı yapıyorsun diyorsan senle konuşmak boşa. Neymiş Mancini Terim'in başariları sayesinde gelmişmiş. Aysal'ın adamın eline verdiği kadro 30 yıl geçse konuşulur.Yazık bozuk para gibi harcanan bu kulübe.
Olmayan şeyi var gibi göstermeye çalışıyorsan evet algı yapıyorsun kusura bakma. Aysal eline kadro vermiş de ne olmuş? Şampiyon olan adamı sene başı göndermiş.
Ha Galatasaray bir dünya markası oldu ise terim in payı bunda çok fazladır. İster seversin ister sevmezsin beni ilgilendirmez. Eleştiri konusuna gelince eleştiririm ben de ama saygısızlık yapmam ve olmayan şeyi var gibi göstermem.

Adim gibi eminim bu adamları yerden yere vuran sizin kitledir. FT biatçısı olmadım hiç bir zaman eleştiriyi eleştiri gibi yaparım da aynı başkası gelse yine eleştiri yaparım yanlış birşey olsa ama furbol cahili felan diyen kitle siz olduğunuza eminim. Çünkü FT bile antreman bilmiyor takımı çalıştırmıyor demek resmen cahil zihniyetidir birşey bilmez ama herşeyi bilir kafasıdır.FT antreman bilmiyor taktik bilmiyor demek ne demek mesela ? Seni alıntıladım diye üstüne alınma bu mesajı.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Terim'in hala TEKNİK DİREKTÖR olduğunu zanneden, hatta Terim en iyi teknik direktör dür diyen kitle de futboldan nebze anlamayan, sadece biat edebilerek var olabileceğini düşünerek yaşayan sizin zihniyettir.Uc yıldır sizlerin sayesinde Galatasaray parasını yiyebilmektedir hiç bir halt başaramadığı halde. Alintiladim diye üstüne alınma bu mesajı.

Aysal'ın başarısını istediği kadar Terim'e yıkmaya çalışsınlar. Ulan adam zamanında Sneijder'e karşı çıktı be. O zaman çıktı reis masaya koydu ve dedi ki ;

"Sneijder'i de alırım oynatacak hocayı da"​

Üst Alt