#Manolo Gabbiadini - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#Manolo Gabbiadini

Takip edilmediği bariz belli olan bir platformda, hakkında bu kadar olumlu yorum yapılmasına anlam veremediğim oyuncu. İyi olabilir ama fark yaratacağını düşünmüyorum.

Takip edilmediği bariz belli olan bir platformda, hakkında bu kadar olumlu yorum yapılmasına anlam veremediğim oyuncu. İyi olabilir ama fark yaratacağını düşünmüyorum.

Bu ne demek anlamadim? Platformla ne kastediyorsun? Ben sahsen haftalardir Sampdoria'nin butun maclarini izliyorum, sirf bu cocugu gormek icin, ve yanilmiyorsam burada olumlu konusan bir kac kisi daha takip ediyor.

iş ciddi gibi mancini bugünki maçı statda izlemiş

BiTQQX4IIAAUSJl.jpg:large

----------------------------------------Muslera-----------------------------------------

-----Veysel---------------Semih------------Koray--------------Telles---------------

------------------------------------Felipe Melo-------------------------------------------

------Yilmaz-----------------------------------------------------------------Bruma--------

-----------------------------------------Sneijder--------------------------------------------

---------------------Gabbiadini----------------------------Balotelli------------------------

FULL offensive power. :D

7 Yabanci. :(

AB Karari olumlu cikmasa,cok zorlariz bu yabanci sinniri'le.

NOT: Belki Gabbiadni'de Burakin yerine oynar ve Burak Balotellin yaninda oynar.

----------------------------------------Muslera-----------------------------------------

-----Veysel---------------Semih------------Koray--------------Telles---------------

------------------------------------Felipe Melo-------------------------------------------

------Yilmaz-----------------------------------------------------------------Bruma--------

-----------------------------------------Sneijder--------------------------------------------

---------------------Gabbiadini----------------------------Balotelli------------------------

Fifa icin bile riskli kadro :D

Super cakti valla, golaco!

Bu cocuk cok iyi ya, bitiricilik var, cok kosuyor defansa yardim ediyor, top tutabiliyor, top surebiliyor, kanata kacip adam gecebiliyor, suratli, uzaktan sutlari iyi.

mancininin isteği belli futbol zekası yüksek oyuncular seçiyor.hücumu kolaylaştıracak pas alışverişi kuvvetli defansada yardım eden bir forvet istiyor.gabbiadini bu özelliklere genç yaşına rağmen uyuyor

bu kadroyla Vestel manisaspor ilk 10dakikada sana 2 gol atar o kadar riskli olmuş , he maç 4-2 bitebilir o ayrı :D

Fbye

td olsana qardes

Bu ne demek anlamadim? Platformla ne kastediyorsun? Ben sahsen haftalardir Sampdoria'nin butun maclarini izliyorum, sirf bu cocugu gormek icin, ve yanilmiyorsam burada olumlu konusan bir kac kisi daha takip ediyor.

Genel olarak söyledim, herhangi bir şahsı hedef almadım. Orta sınıf bir İtalyan için 7 sayfa olumlu yorum beklemezdim. Ligimiz için iyi bir oyuncudur, orası ayrı.

onlarda koşarak bize geliyordu

pato desen müzmin sakat

dzeko maaşını ödeyemeyiz

balotelli pisikopat sorunlu

ibra imkansız

Madem risk alıyoruz forvette o zaman sana bir adam söyliyim onun sadece 1 maçını izle sonrada gabbiadiniyi izle bakalım hangisi daha iyi.

Adamımın adı: Angel Correa

19 yaşında Arjantinli san lorenzo da oynuyor. Alacaksan böyle genç yetenek alacaksın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------Muslera---------

Veysel-Semih-Hakan(Koray)-Telles

-------Melo----Nuri---------

Töre----Sneijder----Bruma

-------Gabbiadini--------

Çok iyi olur seneye

Üst Alt